Liceum MuzycznePokaż galerięŹródło obrazu: Disney +

Rok szkolny się skończył, ale to nie znaczy, że Wildcats skończyły swoje występy. High School Musical: Musical: Seria W trzecim sezonie zmienia biegi i rusza na letni obóz. EJ zabiera Kourtney, Ashlyn i Carlosa na wycieczkę do Camp Shallow Lake. EJ jest wypełniony po brzegi żartami z taty.

Tylko EJ, Kourtney, Ashlyn, Carlos i Gina pojadą do obozu. Duży Rudy musi pracować, Seb musi doić, Nini z matkami, a Ricky z Lily. „Nie wypowiadamy jej imienia” – mówi bardzo poważnie EJ. Głównym powodem, dla którego wszyscy są podekscytowani obozem, jest to, że odwiedza go celebryta.

Liceum Muzyczne
Kourtney, Carlos, Ashlyn, Jenna i Iggy w Camp Shallow Lake. (Disney +)

Jenna dołącza do ekipy obozowej i otrzymuje słodki buziak od EJ, zanim wyrusza. EJ i Gina rozwijają się silnie. Szczerze mówiąc, Jenna Said jest wszystkim, czego chcemy. pasy grupowe “Która godzina” od Liceum Muzyczne 2 Zanim dotrą do obozu, który EJ nazywa swoim „drugim domem”. Mówi swoim przyjaciołom: “Przychodzisz do laguny w jednym kierunku i staje się czymś innym. Zdarza się każdemu”.

Nene Liście Salt Lake City

Maddox, jeden z pracowników obozu nad Jeziorem Płytkim, po przyjeździe musi odebrać wszystkim telefony. Kourtney nie chce zostawić swojego ukochanego telefonu Sasha przez dwa tygodnie. Zobaczmy, co te dzieciaki dostaną, kiedy muszą się najeść pułapka na ojcostwo przez dwa tygodnie. Przynieś figle!

Tymczasem Ricky ma pojechać do Jackson Hole z Lily i jej rodziną. Ricky przyznaje, że on i Lilly „trochę się spotykają”, ale można powiedzieć, że czuje się trochę zaniepokojony Lily. (I słusznie.)

Nene idzie zobaczyć się z panną Jane w jej domu. Ma pojechać z matką w podróż do Południowej Kalifornii, gdzie się urodziła. Ze strony Nene jest zdecydowanie pewne wahanie. Próbowała napisać nową muzykę, ale nie była jeszcze w stanie jej ukończyć.

„Wydaje się, że minione lata doprowadziły do ​​czegoś naprawdę dobrego lub wielkiego, ale nie mogę tego nazwać ani położyć na to palca” – mówi Nene. Tęskni też za obozem, który był dużą częścią jej życia. Nie jest pewna, czy podjęła właściwą decyzję i czuje, że wyjazd do Kalifornii może być dla niej „niepokojący”. „Jeśli szukasz iskry, czasami przeszkadzające myśli nie są złym pomysłem” – mówi panna Jane Nene przed wyruszeniem w drogę.

Ricky odkrywa zdradę Lily

Jenna jest tak podekscytowana swoim „pierwszym latem”. Po raz pierwszy widzimy Jennę naprawdę zadowoloną i uwielbiamy to za nią. Jest na swoim pierwszym obozie, ma swojego pierwszego chłopaka i po raz pierwszy wyszła, by zagrać główną rolę w musicalu. Jest zadowolona z EJ. Miejmy tylko nadzieję, że tak zostanie.

Jenna EJ
Gina i EJ na premierze 3 sezonu „HSTMTMTS”. (Disney +)

Ashlyn, Kourtney i Gina są z Maddoxem. To właściwie pierwszy raz, kiedy Ashlyn była w obozie Płytkie Jezioro. Ostatnie 6 lat spędziła w Minnesocie. Musi wyjaśnić reszcie klasy odgrywanie ról na żywo. Ashlyn jest zbyt fajna dla własnego dobra.

W chwili, gdy Ricky i Lily mieli wyjść, dla tych dwojga sytuacja się odwraca. Ricky próbuje znaleźć klucze, kiedy wpada na drzwi jej szafy. Jego pas potwora spada na ziemię. „Mogę to wyjaśnić”, mówi Lily, spokojna, chłodna i opanowana. Naprawdę myśli, że mogą przez to przejść. Wszystko jest sprawiedliwe w miłości, wojnie i musicalach, prawda? Ricky nie jest naprawdę pewien, czy Lily go zaakceptuje, czy go zabije, więc jest zszokowany. To daje nam kolejny świetny Joshua Bassett Solo z piosenką „Last Free”.

Carlos nie jest do końca zadowolony z kwater mieszkalnych na kempingu, zwłaszcza gdy pojawia się nowe dziecko z odrzutowca. Mówiąc najprościej, git jest „naprawdę dobry bez słów”.

Teraz, gdy wszystkie przyjazdy są skończone, nadszedł czas na ujawnienie sekretu celebrytów. Maddow popisuje się przed publicznością swoim wspaniałym wokalem. Na pewno będzie to rywalizacja podczas testów w tym sezonie! Dewey Wood, aka Jason Earls Z Hanna MontanaJest kierownikiem obozu. Camp Shallow Lake został wybrany na specjalną okazję, którą wyjaśni sekretna celebrytka. Sekretną gwiazdą jest… Drumroll, proszę… Cios Corbina!

Kourtney, Carlos, Ashlyn i reszta tłumu tracą rozum na Corbinie. Corbin ogłosił, że Camp Shallow Lake będzie pierwszym obozem, który zostanie pokazany mrożony Muzyka! Reakcja Carlosa na to ogłoszenie jest bezcenna. Poważnie, daj Frankie A Rodriguez Amy. Pojawi się też dokument, który będzie miał premierę w Disney+. „Nie pamiętam, jak oddychać” — przyznaje Jesionna.

Corbin Bleu uwalnia – na razie

Wcześniej grupa próbowała odgadnąć sekretną celebrytę. Greta Gerwig A opera Tylko dwa nazwiska zostały wrzucone do miksu. „Jest lepsza niż Greta Gerwig”, mówi Carlos płaczący z powodu ujawnienia Corbyna. Jednak Corbin nie przestrzega. Dewey myślał, że Corbyn wyreżyseruje przedstawienie. Corbin wyjaśnia, że ​​tylko reżyseruje, produkuje i prowadzi program O programie. The Corbin Bleu nie ma czasu wyreżyserować obozowego musicalu.

Cios Corbina
Corbin Bleu dołączył do obsady trzeciego sezonu HSMTMTS. (Disney +)

Cóż, złe czasy wymagają desperackich środków. EJ stoi w pobliżu za papierami Corbina. Dewey nazywa nowego EJ szef mrożony. EJ musi wyjaśnić sytuację Jennie, zapewniając, że „nic nie zrujnuje naszego idealnego wspólnego lata”. Jenna odpowiedziała: „Kto powiedział, że ktoś to zrobi?”

Jakby słyszał je z daleka, Ricky właśnie w tym momencie wkracza między EJ i Ginę. Nienaganne wyczucie czasu, Ricky. Fantastyczny. “Przepraszam, czy masz miejsce na jeszcze jeden?” Spytał. EJ i Gina dają sobie nawzajem smakołyk wygląd. Nie spodziewali się tego.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.