Nicki Minaj Kenneth PettyPokaż galerięŹródło zdjęcia: Broadimage / Shutterstock

Nicki Minaj Umiejętnie pokazała wsparcie męża, Kenneth Petty6 lipca został skazany na trzy lata więzienia. Raper udostępnił na Instagramie dwa rzadkie zdjęcia Kennetha i syna pary, znanego publicznie jako „Papa Bear”. Na pierwszym zdjęciu Papa Bear siedzi na ramionach Kennetha, obaj wpatrują się prosto w aparat. Na drugim zdjęciu do Nikki dołączają jej kumple, podchodząc do Kennetha od tyłu i obnosząc się z jej długimi fioletowymi lokami.

Ten post pojawił się zaledwie kilka godzin po tym, jak Kenneth został skazany w Los Angeles. Otrzymał trzy lata w zawieszeniu i rok odosobnienia w domu po tym, jak przyznał się do winy, że nie zarejestrował się jako przestępca seksualny w Kalifornii, zgodnie z Wiadomości CBS. Podobno będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 55 000 dolarów.

Kenneth został skazany za próbę gwałtu pierwszego stopnia na 16-letniej dziewczynce w połowie lat 90., na długo przed poznaniem Nikki. Po spędzeniu czasu w więzieniu w Nowym Jorku za przestępstwo, musiał zarejestrować się jako przestępca seksualny w stanie. Jego wyrok wymagał, aby zarejestrował się jako przestępca seksualny w jakimkolwiek stanie, do którego przeniesie się w przyszłości.

Nicki Minaj Kenneth Petty
Nicki Minaj i Kenneth Petty w The Marc Jacobs Show. (panoramiczny/Shutterstock)

W listopadzie 2019 r. Kenneth wpadł w kłopoty prawne podczas korka w Los Angeles. Kiedy policja włączyła jego prawo jazdy, odkryli, że nie zarejestrował się jako przestępca seksualny w Kalifornii, mimo że przeprowadził się tam wcześniej z Nikki. Został wówczas aresztowany, ale ostatecznie został zwolniony po wpłaceniu kaucji w wysokości 20 000 USD. W marcu 2020 r. Kenneth został aresztowany Ponownie po tym, jak nie zarejestrował się w Kalifornii, stanie, który wymaga rejestracji. Zobowiązał się do niewinności stawianych mu w tym czasie zarzutów.

Jednak we wrześniu 2021 r. Kenneth prawie pojawił się w sądzie, przyznając się do winy, że nie zarejestrował się jako przestępca seksualny w Kalifornii. Jego potencjalny wyrok wynosił do 10 lat więzienia, więc warunkowy i areszt domowy jest ona zrobiła Rachunek jest w rzeczywistości znacznie niższym zdaniem. Nikki nie skomentowała sytuacji ustnie, ale czas jej ostatniego postu na Instagramie mówi wszystko!

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.