Jak odwróciły się losy.

Departament Sprawiedliwości ogłosił 30 czerwca, że ​​prowadzi śledztwo w sprawie polityki i praktyk Wydziału Specjalnego ds. Ofiar (SVD) Departamentu Policji Nowego Jorku, który zazwyczaj zajmuje się przestępstwami z udziałem gwałtu, napaści na tle seksualnym i dzieci. według Informacja prasowaDepartament Sprawiedliwości otrzymał „informacje o rzekomych nieprawidłowościach w SWD, które utrzymywały się od ponad dekady, uniemożliwiając ocalałym i opinii publicznej szybkie, dokładne i skuteczne śledztwa niezbędne do ochrony bezpieczeństwa publicznego”.

Departament Sprawiedliwości napisał, że funkcjonariusze „nie wykonali podstawowych czynności śledczych, a zamiast tego obrażali, maltretowali i przeżywali traumę podczas dochodzenia”.

Ten podział sam się zainspirował Prawo i porządek inicjator Dick Wolf Napisać odcinek oparty na morderstwie z 1986 roku Jennifer LevineZostała uduszona w Central Parku przez swojego byłego męża Robert Chambers. Odcinek „Pocałuj dziewczyny i spraw, by umarły”, zachęcał do spin-offu z 1999 roku, w którym wystąpiły Mariska Hargitay A Chris Meloni.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.