Brian Austin Zielony Burgess SharnaPokaż galerięŹródło obrazu: Snorlax / MEGA

Sharna Burgess Od tego czasu jest poza zasięgiem wzroku w mediach społecznościowych rodząc dla jej małego chłopca, Zain Zielony, 28 czerwca, ale pojawił się ponownie w weekend 4 lipca, a następnie ponownie 5 lipca, aby podzielić się kilkoma aktualizacjami. Najpierw 3 lipca a Taniec z gwiazdami Profesjonalista opublikował pierwsze zdjęcie twarzy Zane’a. Na zdjęciu leży na jej klatce piersiowej, podczas gdy oboje zamykają oczy, aby odpocząć. – Nie mam jeszcze słów, które oddałyby tę sprawiedliwość – przyznała Sharna. “Wiem, że patrzę na niego i płaczę o tym, jak szerokie jest moje serce i jak bezwarunkowo go kocham. Wiem, że już nigdy nie będę taki sam.” Dodała również, że będzie „kochać” małego Zaina i „martwić się o niego” aż do „ostatniego oddechu i dalej”.

5 lipca Sharna zabrała się do swojego Instagram Story, aby pokazać swoje ciało po porodzie w przyciętej koszulce i legginsach. “Minął tydzień!” wypłynął. „To było piękne. Jestem w błogości noworodka i oczywiście mam wiele do podzielenia się, ale nie spieszę się w swoim momencie”. Sharna potwierdziła również, że miała cesarskie cięcie, kiedy urodziła Zane’a i obiecała, że ​​później podzieli się całą historią.

Sharna Burgess Brian Austin Zielony
Sharna Burgess i Brian Austin Green trzymający się za ręce na zewnątrz. (Snorlax/Mega)

„To w żaden sposób nie jest bolesne” – wyjaśniła. „Okazało się to najlepszą i najbezpieczniejszą opcją dla mojej mamy i dziecko. Dlatego kiedy ludzie pytają mnie: „Jaki jest twój plan porodu?” Mówiłem: „Planuję urodzić”. Wyjdzie tak, jak chciał i tak, jak powinien. Tak się cieszę, że mu zaufałem, ponieważ gdybym wszedł w plan takiego, jaki myślałem, że to będzie, przeszkadzałoby mi, gdybym wiedział, że się zmienił. Jestem bardzo wdzięczna za mój styl we wszystkim.

Zayn jest pierwszym dzieckiem Sharny i jej chłopaka, Brian Austin Green. Jednak aktor ma już czworo dzieci z poprzednich związków – z którymi dzieli troje dzieci Megan Fox i jeden z Vanessa Marcel.

Aby zakończyć swój film na Instagramie 5 lipca, Sharna podzieliła się niektórymi markami, które kocha od urodzenia dziecka. Potwierdziła również, że wkrótce będzie bardziej aktywna w mediach społecznościowych, ale powiedziała, że ​​najpierw chce ssać te wczesne dni ze swoim małym chłopcem.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.