Devin Booker i Kendall JennerPokaż galerięŹródło: John Angelillo / UPI / Shutterstock

Kendall Jenner A Devin Booker Znowu jest przedmiotem! Po podziale zgłoszono w koniec czerwcaŹródło KarJenner powiedział Hollywood na żywo Wyłącznie, że para celebrytów ma go z powrotem i znów są silni – ale nie bez solidnego wysiłku 25-letniej gwiazdy NBA”. Devin włożył ogromny wysiłek naprawić rzeczy Z Kendallem, kiedy już zerwali”, powiedział źródło H. „Groźba jej utraty była ogromną pobudką dla Devina. Od tego czasu był skupiony na tym, by ją uszczęśliwić, jakby wrócili do fazy miesiąca miodowego. Jej przyjaciele i rodzina są zachwyceni, że są z powrotem razem i wszyscy uwielbiają patrzeć, jak biorą ślub”.

Kendall Jenner i Devin Booker
Kendall Jenner i Devin Booker (John Angelillo/UPI/Shutterstock)

Osobne źródło z Kardashian potwierdziło, że rozstanie się skończyło i dodało, że 26-letnia Kendall otrzymuje miłość „na którą zasługuje”. Źródło powiedziało: „Rodzina Kendall poczuła ulgę, że jej rozstanie z Devinem nie trwało długo, ponieważ każdy może zobaczyć, jak bardzo kochają, są świetnym partnerem”. Hollywood na żywo Wyłącznie w osobnych komentarzach. „Kiedy byli na ślubie Kourtney, spędzali z nim dużo czasu i na własne oczy przekonali się, jakim jest prawdziwym dżentelmenem”.

Dodali, że czerwcowy rozłam był ogromną niespodzianką. A nasze źródło kontynuowało: „Nie trzeba dodawać, że wszyscy byli bardzo zaskoczeni, kiedy Kendall powiedziała im, że zrywają tak szybko po tym, jak wrócili do siebie”. Powiedziała im, że potrzebuje Devina, aby przyspieszyć jego grę i że jest zmęczona wkładaniem tak dużego wysiłku i nie spotykaniem się z nią w połowie drogi. Od czasu ich rozstania Devin zrobił wszystko, co w jego mocy. Obdarzył Kendall rodzajem miłości, na którą zasługuje i obiecał jej, że chce tego samego, co ty robisz poza ich związkiem, co pewnego dnia się ożenisz i stworzyć rodzinę. Powiedział jej, że nie wyobraża sobie życia bez niej.

Devin Booker i Kendall Jenner

Od czasu ich zerwania, Devin i Kendall widziano spędzających czas w Malibuspędzając czas poza domem na weseluzakupy w sklepie monopolowym w Hamptons przed Dniem Niepodległości.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.