Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Uhonoruję spuściznę Chadwicka Bosemana i już wygląda na to, że będę potrzebować całego pudełka chusteczek higienicznych.

W reżyserii Ryan Coogler Napisany przez Ryana i Joe Roberta Cole, ten nowy film oznacza powrót MCU do Wakandy i jest drugim niezależnym filmem o Czarnej Panterze po wielokrotnie nagradzanej Czarnej Panterze. Czarna pantera w 2018 roku.

Do tego momentu niewiele było wiadomo na temat faktycznej fabuły Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Jednak zajmie to Śmierć Chadwicka Bosemanaco ostatecznie zmieniło pierwotne plany filmu.

Zasadniczo ten film skupi się głównie na stracie T’Challa (Bosman) takich jak Nakia (Lupita Nyong’o), Shuri (Letitia Wright), Okoye (Danai Gurira), Ramonda (Angela Bassett) i więcej zajmujących się pozornie tragiczną utratą króla. Nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat tego, co dokładnie dzieje się z T’Challą.

Na scenie podczas Comic-Conu w San Diego Ryan Coogler emocjonalnie omawiał film, a zwłaszcza spuściznę Chadwicka. “Obiecuję, teraz czuję jego rękę we mnie. Czad nie jest już z nami fizycznie, ale jego duch, jego pasja, jego geniusz, jego duma ze swojej kultury i wpływ, jaki wywarł na tę branżę, będą odczuwalne na zawsze ”, zaczął Ryan.

Agencja Anadolu / Getty Images

„W tym filmie umieściliśmy naszą miłość do Chadwicka”.

Michael Buckner/Różne/Getty Images

Podczas gdy nieobecność T’Challa wisi nad tym pierwszym Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Zwiastun daje miejsce na niesamowite momenty postaci, które kochamy, zwłaszcza Ramondy, która w pewnym momencie powiedziała: „Cała moja rodzina odeszła”.

W międzyczasie film wprowadzi nas także w zupełnie nową obsadę postaci, co mnie bardzo ekscytuje. Na początek zwiastun daje nam pierwsze spojrzenie na Dominica Thorne’a, który zagra Riri Williams. Dominic później powtórzy swoją rolę w nadchodzącym serialu telewizyjnym Marvel żelazne serce.

Dostrzegamy również Michaelę Coel jako Anekę i długo oczekiwane pierwsze spojrzenie na Tenocha Huertę, który wcieli się w postać ukochanego komiksu Marvela, Namora.

A między wszystkimi nowymi postaciami i łzami ten film wygląda oszałamiająco wizualnie dzięki niesamowitej reżyserii Ryana Cooglera. Nie mogę przestać o tym myśleć.

Po premierze zwiastuna na San Diego Comic-Con, cała obsada, Ryan Coogler i Kevin Feige, przytulili się na scenie i podzielili emocjonujący moment, wspominając Chadwicka Bosemana i ciesząc się całą ich ciężką pracą.

Black Panther: Forever obsadził Wakandę przytulającą się i płaczącą na scenie po obejrzeniu zwiastuna i zebraniu ogromnego aplauzu z sali H #SDCC

nordominick / przez Twitter: @nordominick

Jestem tym tak podekscytowany Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Wiem, że będzie to bardzo satysfakcjonująca, ale emocjonująca podróż.

A kto teraz ma na sobie czarną panterkę?!?!

Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Pojawia się w kinach 11 listopada 2022 r.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.