jeśli Cardi BW końcu nowa piosenka zaczyna się na jej drugim albumie i na pewno będzie to piosenka „Hot Sh-t”. Cardi zrezygnowała z udziału w „Song of Summer” 1 lipca, piosence zawierającej linie z Nothing But Twoja kolej na noc A Kanye West. Podczas gdy słuchacze musieli czekać, aż trzecia zwrotka dotrze do Ye, mieszkaniec Chicago stał się osobistym obywatelem wyboistego utworu, który wyprodukował BanBwoi A Ty Keith.

„Mówię tylko, że teraz zaczynam przyzwyczajać się do bólu” – zaśpiewał, najwyraźniej odnosząc się do swojego rozwodu ze swoim byłym. Kim Kardashian. ’” Aż pewnego dnia powiedziałbym „f-it”, przywiozłem moją masażystę do samolotu, a potem dodał trochę humoru. Zrobił też wzmiankę o swojej czwórce dzieci z Kim, północ9, Święty6, Chicagoi 4 i psalm, 3. „Gdzie to zrobiłeś?” gdzie mieszkasz? Kolejny nagłówek: „Gdzie jest twoja głowa?” „Nie, idź do domu, gdzie są twoje dzieci?”, powiedział, zauważając, że prasa „niepokoi mnie”. Nie brakowało ci wspomnianych nagłówków dotyczących jego separacji i dzieci, szczególnie o przyjęciu z okazji 4 urodzin Chicago w styczniu, kiedy rzekomo nie został zaproszony, ale w końcu dostał adres wcześniej Tristan Thompson.

„Hot Sh-t” może wreszcie zacząć wydawać niecierpliwie oczekiwaną kontynuację Cardi z 2018 roku naruszenie prywatności. Płyta udowodniła, że ​​Cardi B jest jedną z największych gwiazd rapu swojego pokolenia, a single, które wydała po albumie – „Money, Please Me”, „Press” i „Wap” z 2019 roku oraz „Up” z 2021 roku – budować na tym sukcesie. Cardi pojawił się również na torach przez Lizo (“Pogłoski“), Norman (“dzika strona“), Anita („Me Gusta”) i kilku innych artystów, co oznacza: Chociaż nie wydała albumu, Cardi nie była MIA.

Jednak fani publicznie zastanawiali się, kiedy nowy album przybędzie.

Cardi w „Hot Sh-t” podczas sesji Twitter Spaces. „Właściwie mam tę płytę od prawie trzech lat. Myślę, że ta płyta jest właściwie starsza niż„ WAP ”. Powiedziała, że ​​jest ulubiona przez wszystkich”, dodając, że płyta jest „bardzo męska” (za Złożony). “Czuję, że nie ustanowiłem rekordu od półtora roku. Jest na mnie duża presja” – powiedziała. “Widziałam tweety od ciebie i to już wcześniej. Czujecie, że nie ma innych fanów, którzy mogliby was wspierać. Wszyscy boją się bronić Cardi, ale ja bronię wielu ludzi”.

RMV/Shutterstock

Fani Cardi nie będą musieli długo czekać na jej następną piosenkę. „Już pracuję nad kolejną płytą” – powiedziała. „Już planuję wydać następną płytę. To nie minie dwa miesiące, to i tamto po tamtym nagraniu. Wiem, że byłem naprawdę skromny z gównem, ale jestem gotowy, aby wyjść tam, na zewnątrz, na zewnątrz”.

Kiedy pojawiła się na Instagramie na żywo, Cardi powiedziała, że ​​chce „Anuluj [the] Uruchamiam „Hot Sh-t”, ponieważ teledysk nie będzie gotowy do wydania od razu. Cardi przyznała jednak, że podczas korzystania z nowej muzyki tym razem porzuciła piosenkę. „Nie zamierzam robić teledysku do tej piosenki. Po prostu nie mam ochoty… robić tym razem za dużo. Jestem wyczerpany wszystkimi… Właśnie skończyłem”.

Cardi powiedział, że „Hot Sh-t” będzie muzyką, o której ludzie nigdy nie słyszeli. Po raz kolejny pochwaliła swoich krytyków, którzy powiedzieli, że robi „nagrania TikTok” i „szmatę”. „To zabawne, to świetna płyta… jest świetna dla klubów”.

Fani otrzymali swoją pierwszą złośliwość na temat „Hot Sh-t” 26 czerwca, kiedy Cardi opublikowała coś, co wyglądało na scenę z anulowanego teledysku. W 15-sekundowym zwiastunie Cardi stanęła na szczycie wieżowca w swoim rodzinnym Nowym Jorku na tle brzoskwiniowego nieba. Kontynuowała zwiastun, patrząc na pojedynczą grafikę, na której Cardi była półnaga z tyłu luksusowego samochodu. Drugie ujęcie pokazało, że Cardi zakrywa swoje nagie piersi rękawiczką z nadrukiem żyrafy. Dopasowany kapelusz, który nosiła, dokonał porównań do niego ludzka walka Postać Raidena… od samej Cardi. “Druga runda…..walcz!Zawiesiła strzał.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.