z wydaniem Jack w pudełku 15 lipca J-Hope, najbardziej znany ze swojej pracy z BTSZostał pierwszym członkiem grupy, który wydał pełny solowy album w ramach „Chapter Two” BTS.

Z inspiracją tak szeroką, jak starożytny hip-hop i starożytna mitologia grecka, Jack w pudełku To intensywna, przemyślana i eksperymentalna praca, która nie boi się leżeć w ciemności i tam mieszkać.


embed.spotify.com

W dziesięciu utworach z albumu J-Hope analizuje swoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, rozważając swój wewnętrzny świat – jego tożsamość, jego zmagania, jego ambicje – a także szersze kwestie natury ludzkiej, dobra i zła, dyskryminacji i równości .

Dwa teledyski towarzyszące utworom z albumu – „MORE” i „Arson” – również zawierają tajemniczą i estetyczną narrację.

Obejrzyj ten film na YouTube

Muzyka wielkiego przeboju / youtube.com

Jeśli znasz tylko ostatnie popowe piosenki BTS, takie jak „Dynamite” lub „Butter”, albo reputację J-Hope jako bystrego, szczęśliwego wiecznego członka grupy, Jack w pudełku To może być niespodzianka.

Ale chociaż jesteś bardzo nowy, Jack w pudełku To także naturalne zwieńczenie dotychczasowej kariery J-Hope’a; Od wczesnych tanecznych korzeni, przez dekadę w BTS i solowe projekty, nad którymi pracował już w przeszłości. Oto krótkie spojrzenie na jego dotychczasową podróż…

Tiberina Hobson / Magia filmu

J-Hope, którego prawdziwe imię to Jung Ho-seok, ale jest często nazywany „Hobi” zarówno przez BTS, jak i fanów, zaczynał jako taniec uliczny. Był częścią undergroundowego zespołu tanecznego, zanim dołączył do Big Hit Entertainment jako stażysta w 2010 roku, kiedy miał zaledwie 16 lat.

Obejrzyj ten film na YouTube

Muzyka wielkiego przeboju / VIA youtube.com

J-Hope został dodany do BTS jako raper, do którego dołączyli RM i Suga (piosenkarze Jin, Jimin, V i Jungkook zostali dodani wkrótce potem). Podczas treningu pojawił się w piosence Jo Kwona “zwierzę,” Zanim ostatecznie zadebiutowali z BTS w 2013 roku albumem 2 Fajne 4 Szkoła I jej jedyny lider „Nigdy więcej snów”.

Muzyka wielkiego przeboju / VIA yoyio.tumblr.com

Był to pierwszy album BTS School Trilogy, grupy roboczej skoncentrowanej na hip-hopie, która badała wszystko, od nastoletnich sympatii po wielkie idee i uczucia związane z chorobami społecznymi i opresyjnymi reżimami. Po nim nastąpiła trylogia Young, która badała bóle wzrostu w wieku dorosłym.

Jako jeden z raperów w grupie, J-Hope od samego początku był zaangażowany w pisanie piosenek do większości utworów BTS, a także współprodukcję. J-Hope został również liderem tańca, odgrywając główną rolę w choreografii i znakomitych występach grupy.

Muzyka wielkiego przeboju / VIA Twitter: @Preyoti_1

Zarówno jego umiejętności taneczne, jak i rapowe (nie wspominając o ciemnej stronie) zostały zaprezentowane na pierwszym singlu J-Hope w ramach BTS:2016 zatytułowanym Intro: Boy Meets Evil z drugiego albumu grupy. skrzydełka.

Obejrzyj ten film na YouTube

Muzyka wielkiego przeboju / VIA youtube.com

J-Hope napisał piosenkę razem z RM i producentem Big Hit Pdogg i służył jako wprowadzenie do skrzydełka, Rozwijaj tematy uwodzenia, chciwości i buntu.

Pozostałe single BTS J-Hope są z natury jaśniejsze, chociaż nie zawsze są na temat. Zgłębia swoją relację z matką w “moja mama” (również na skrzydełka); Czuję się jak zakochanie się w kimś „Ciekawostki: Po prostu tańcz” (Z kochaj siebie album seria); I pytania o tożsamość i przyszłość, które pojawiają się ponownie Jack w pudełku w Wniosek: Ego (Z Mapa dusz: 7).

Inną ważną częścią nauki o twórczości J-Hope’a (poza zagłębieniem się w całą dyskografię BTS) są piosenki pododdziałów, które wykonywał w grupie – zwłaszcza z innymi raperami RM i Sugą.


Twitter: @badbye7G

J-Hope wydawał już wcześniej projekty solowe Jack w pudełkuw tym 2015 „1 werset” I film z 2018 roku zatytułowany świat nadziei.


Twitter: bts_twt

świat nadziei i jego teledyski, na przykład “Marzyć” A “lotnisko,” Ciesz się jaśniejszą atmosferą niż Jack w pudełku – Ale nawet tutaj J-Hope bada nie tylko swoje nadzieje i szczęście, ale także swoje lęki i ból. Zakwestionował też uczucia tęsknoty i żalu w pełnej wersji finału piosenki, „Niebieska strona” który został zwolniony w trzecią rocznicę świat nadziei w 2021 roku.

Ale najsłynniejszy solowy projekt J-Hope’a w historii Jack w pudełku Być może była to „zupa z kurczaka z makaronem”, współpraca z Becky G, gdzie oddał hołd swoim korzeniom tańca ulicznego.

Obejrzyj ten film na YouTube

Muzyka wielkiego przeboju / VIA youtube.com

Możesz zobaczyć listę odtwarzania singli i pododdziałów J-Hope tutaj:


embed.spotify.com

A kiedy już to zrobisz, możesz chcieć odkryć więcej jego postaci w programach i pokazach BTS, o których możesz dowiedzieć się więcej tutajLub podążaj za samym J-Hope Instagram tutaj.

Teraz jest idealny czas, by wstać – J-Hope będzie na topie Lollapalooza W tym roku z pewnością będzie to program, który zachęci wszystkich do rozmowy.

Jaki jest twój ulubiony utwór J-Hope? Daj nam znać w komentarzach!

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.