Raphael WarnockPokaż galerięŹródło zdjęcia: Shutterstock

Senator Raphael Warnock Okaż wsparcie dla polityk pro-choice podczas rozmowy kwalifikacyjnej na mnie widok poniedziałek, 18 lipca Sarah Haines Zapytaj go, co myśli o ludziach, którzy posługują się religią, aby usprawiedliwić sprzeciw wobec przepisów dotyczących aborcji, gdzie Peach State może egzekwować prawo Aborcja jest zabroniona Sześć tygodni później. Odkąd został nazwany „pastorem pro-choice”, Warnock miał idealną odpowiedź, pokazując, że jest proboszczem pro-choice. „Po prostu myślę, że pokój pacjenta jest zbyt mały i zbyt ciasny dla kobiety i jej lekarza oraz rządu Stanów Zjednoczonych” – powiedział. “Myślę, że w pokoju jest zbyt wiele osób. Stoję z kobietami”.

Wcześniej w swojej odpowiedzi Warnock sprzeciwił się decyzji Sądu Najwyższego, by obalić Roe in Wade, a następnie stwierdził, że rząd nie powinien podejmować decyzji, co zrobić z ciążą. „Stoję z kobietami z mojego stanu i z mieszkańcami Gruzji, którzy zgadzają się, że Roe v. Wade nie powinno zostać obalone. Słuchaj, jestem człowiekiem wiary i jako człowiek wiary i jako ojciec, ja mam głęboki szacunek dla ludzkiego życia i mam głęboki i trwały szacunek dla wyboru”.

Oprócz swojej postawy pro-choice, Warnock mówił również o nadchodzącym wyścigu w Senacie przeciwko byłemu graczowi NFL. Herschela Walkera. podczas gdy on nie Rozpatrywanie sporów to jego kampania rabatowa Spójrz prawdzie w oczy, porozmawiaj o jego wysiłkach na rzecz zmian w Gruzji. Nie lubię polityki. Jestem zakochana w zmianach. Wszedłem do polityki, mając nadzieję, że kwestie, nad którymi pracowałem od lat – prawa do głosowania, opieka zdrowotna w Gruzji, której Medicaid jeszcze nie rozwinął – mogą zbliżyć się do wykonania tej pracy” – powiedział. wybór tego, kto ich zdaniem jest gotów reprezentować ich w Senacie Stanów Zjednoczonych, i jestem dumny ze swojej pracy”.

Warnock stara się zachować mandat w Senacie Gruzji. (walka o akcje)

Warnock nie jest pierwszym politykiem, który sprzeciwił się decyzji Sądu Najwyższego o unieważnieniu historycznej sprawy aborcyjnej. Wielu liderów takich jak prezydent Joego Bidena, Przewodniczący Izby Reprezentantów Nancy Pelosi ponownie wróć. Aleksandrii Ocasio-Cortez, i wiele więcej głośno przeciwko decyzji W tygodniach po orzeczeniu.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.