Pokaż galerięŹródło obrazu: NBC

Jenna Bush Hager Połączenie północny zachódDziewiąte przyjęcie urodzinowe „Over the Top”. 40-letnia córka prezydenta George W. Bush I wypełnij hosting współdzielony Michel Putao omówić Kim Kardashian‘s Ostatnia impreza „Obóz Północ” na mnie Hoda i JennaOdcinek z 1 lipca, w którym obie mamy ujawniły, że nie urządzają tak ekstrawaganckich imprez dla swoich pociech.

– powiedziała Gina, odnosząc się do swojego najstarszego dziecka mile z mężem Henry Chase Hager. “Ponieważ ta impreza była przesadzona!” Była pierwsza córka następnie zażartowała, zanim obaj gospodarze przystąpili do opisywania widzom wydarzenia – które obejmowało prywatny odrzutowiec, trasy linowe i małe namioty. Michelle przyznała, że ​​przyjęcie było „godne Pinteresta” i „inspirowane” pomysłami, ponieważ wykonała „niskobudżetową wersję” uroczystości.

W prywatnym samolocie Jenna przyznała, że ​​„nie możemy tego zrobić”, zanim ujawniła radę, której udzieliła jej kuzynka po urodzeniu pierwszego dziecka. Powiedziała: „Więc nie rób przyjęcia”, a ja powiedziałem: „To trochę niegrzeczne. Powiedziała: „Nie, nie – obniż ich oczekiwania”, powiedziała, „ponieważ jeśli przekroczysz poziom 3 – czego chcą w wieku 16 lat?” Pomyślałam.

Kim Kardashian udostępniła na Instagramie mnóstwo zdjęć z obchodów Obozu Północnego we wtorek 28 czerwca. do niej Przeznaczenie 95 milionów dolarów na samolot Kim Air Został ozdobiony tabliczką z balonem z Camp North, gdy dzieci wsiadały do ​​łodzi, która była wyposażona w drewniane wykończenia na każdym siedzeniu i półkę w kształcie tipi, która zwisa z przedziałów nad głową.

Kim Kardashian i jej córka North. (Wiadomości powitalne)

Inne materiały przedstawiały załogę – w tym Jessica Simpson dziewczyna Maxwell10 lat, kuzynka Północ Penelopa9, również Tracy Romulus‘Dziewczyna’ Rayan – Dopasowana piżama od SKIMS, gdzie cieszyli się naturą w Wyoming. Wreszcie Kim przyjrzała się swoim milionom obserwujących z bliska Mindy Weiss Designerski obszar kempingowy, który zawiera małe łóżko w kratę dla każdego dziecka oraz namiot, mały stolik i latarnię do strasznych opowieści.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.