Rebel Wilson i Ramona Agroma



Pokaż galerię



Źródło obrazu: BACKGRID

To lato miłości Zbuntowany Wilson i jej przyjaciółka, Ramona Agroma! The druhny Najm, 42 lata i Ramona cieszą się różnorodnością Miejsca romantyczne Od tego czasu oficjalnie ogłosić ich związek Za pośrednictwem mediów społecznościowych 9 czerwca. Australijska aktorka opublikowała pikantne zdjęcie pary za pośrednictwem swoich relacji na Instagramie 15 lipca. Popatrz tutajRebel i Ramona kołysały kapeluszami przeciwsłonecznymi, okularami przeciwsłonecznymi i górą od bikini, zamykając usta w słońcu.

Rebel Wilson i Ramona Agroma
Rebel Wilson i Ramona Agroma (Backgrade)

Para wyraźnie cieszy się czasem spędzonym razem i uderzyli ParyżLondyn, indykA Włochy, m.in. promieniejącą miłością do siebie na każdym przystanku po drodze. Duet był widziany ręka za rękązjedz romantyczne kolacje, oddaj się jachtingowi i Lot helikopterem, wśród innych letnich zajęć podczas wspólnej podróży. Nic dziwnego, że są nierozłączne, podało źródło Hollywood na żywo Że Ramona jest niczym innym jak „duchowym partnerem” Rebeliantów.

„Rebel i Ramona były razem na kilku wakacjach, ale jest to ich pierwsza ucieczka od czasu pojawienia się Rebel, więc jest to dla niej bardzo wyjątkowe” – powiedziało HL źródło zbliżone do Rebel WYŁĄCZNIE o ich wakacjach w Turcji na początku lipca. “Wie, że podjęła właściwą decyzję i jest przytłoczona miłością i wsparciem, jakie otrzymała od wszystkich. Buntownik jest przesiąknięty miłością Z Ramoną wie, że czuje to samo. Rebel nie widzi siebie z nikim innym i naprawdę wierzy, że jest jej bratnią duszą”.

Według oddzielnego źródła w czerwcu Buntownik ”Nigdy nie byłem szczęśliwszy„Chociaż Rebel zajęło trochę czasu, aby wymyślić to rażąco, wcale nie ukrywała tego przed bliskimi” – powiedział HL EXCLUSIVELY w czerwcu – „Są bardzo czułą parą”. dogadać się. Możesz poczuć miłość, gdy patrzysz na nich razem… Każdy może. To jak magia i oczywiście tak miało być”.



Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.