Chociaż nie zidentyfikował oskarżonego, Ricky poświęcił trochę czasu na zwrócenie się do niego i jego działań. Powiedział: „ Osobie, która twierdziła te bzdury, życzę mu dobrze i mam nadzieję, że znajdzie pomoc w rozpoczęciu nowego życia pełnego miłości, prawdy i radości i nie wyrządzi nikomu krzywdy”.

już teraz , Pani American Pie Gwiazda nie może się doczekać tego, co przyniesie przyszłość. „Teraz moim priorytetem jest uzdrowienie. A jak mam leczyć? Muzyką” – wyjaśnił. „Nie mogę się doczekać powrotu na scenę. Nie mogę się doczekać, aby wrócić przed kamerami i… bawić się, co robię najlepiej”.

Podziękował także swoim bliskim przyjaciołom i „wszystkim fanom, którzy zawsze we mnie wierzyli”, dodając: „Nie masz pojęcia, jaką siłę mi dałeś. Każdy komentarz, który napisałem w mediach społecznościowych. Życzę miłości i światła i oto jesteśmy .Przyjdź z taką samą siłą i pasją.”

Ricky nie był jedynym, który celebrował dobrą nowinę. zamęż go, Jwan YusefPodziel się swoim entuzjazmem, publikując Zdjęcie na Instagramie! Para objęła się ściśle podpisem: „Prawda zwycięża”.

Jego zespół prawników również wydawał się zadowolony z wyniku. Dodali w oświadczeniu do „E!” , że „oskarżony zapewnił sąd, że jego decyzja o odrzuceniu sprawy jest jego decyzją bez jakichkolwiek zewnętrznych wpływów i nacisków, a oskarżony potwierdził, że jest zadowolony ze swojej reprezentacji prawnej w sprawie”.

mi! Wiadomość dotarła do prawnika siostrzeńca Ricky’ego, ale nie otrzymała odpowiedzi.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.