Rachel Rikia Gabe WendyPokaż galerięŹródło obrazu: ABC

Gabe Wendy A Rachel Rikia Rozpoczął bezprecedensowy sezon Wieczór panieński 11 lipca spotkali 32 mężczyzn przed rezydencją kawalera w nadziei na rozpoczęcie podróży w poszukiwaniu miłości. Obie panie miały okazję porozmawiać z panami na koktajlu przed pierwszą ceremonią róż. Potem wszyscy mieli pierwsze wrażenie, które podniosło się, by dostarczyć.

Rachel dała jej pierwsze wrażenie, że wzrosła do Tino Franco, która była pierwszą osobą, którą pocałowała w serialu. Od czasu pierwszego spotkania pary, kiedy Tino przyjeżdża do rezydencji kawalera na wózku widłowym, Rachel mówi, że Tino jest w jej typie. „Natychmiast zainteresowałem się Tino” – tryskała. „Naprawdę nie sądzę, żeby ktokolwiek mógł pokonać Tino Entrance”.

Rachel Rikia Gabe Wendy
Rachel Riccia i Gabe Wendy w pierwszą noc „The Bachelorette”. (ABC)

Na koktajlu Tino odciągnął Rachel na schody, mając nadzieję, że pomoże jej zachować lepsze wspomnienia na schodach niż wtedy, gdy upadła i płakała na schodach podczas pracy. BSC. Rachel powiedziała Tino, że miał „świetny początek” i wspólnie pocałowali się na schodach. „Schody już się poprawiają!” Powiedziała mu.

– Tak się cieszę, że w końcu dostałam dziś buziaka – przyznała Rachel. “Tino jest zdecydowanie romantycznym związkiem, którego chciałbym mieć i na to czekałem. Czuję się lepiej niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o znalezienie mojego przyszłego partnera. ” Pomimo innych dobrych rozmów Rachel nie mogła wyrzucić Tino z głowy. Odsunął go na bok, aby dać pierwsze wrażenie, które urosło.

„Dzisiejsza noc była dla mnie czkawką i to jest naprawdę duży problem, ale myślałam o tobie od jakiegoś czasu” – powiedziała. “Naprawdę podobała mi się nasza rozmowa. Schody stały się dla mnie lepszym miejscem w pierwszą noc i naprawdę nie mogę się doczekać, aby poznać cię lepiej.” Tino pocałował różę i znów ją pocałowali. „Czuję się onieśmielony” – powiedział w swoim wyznaniu. „Cieszę się, że Rachel i ja mieliśmy czas i było to tak znaczące, i nie mam wątpliwości, że możemy tu zbudować coś naprawdę wyjątkowego”.

Rachel Rikia Gabe Wendy
Rachel Rikia i Gabe Wendy podczas jednodniowego przyjęcia koktajlowego. (ABC)

Tymczasem Gabe dała swoje pierwsze wrażenie mężczyźnie, który najbardziej ją „naznaczył”, Mario Wasal. Mario był także pierwszym mężczyzną, którego Gabe pocałował. „Byłam tak podekscytowana, że ​​mogłam porozmawiać z Mario” – powiedziała po pocałunku. „Świetnie całuje. W pewnym sensie daje mi motyle”. Kiedy dała Mario różę, powiedziała mu, że podoba jej się sposób, w jaki zadawał „naprawdę dobre pytania” i podobało mu się, że był „życzliwy i prawdziwy”. Oczywiście przed różą.

„Jestem podekscytowany Gabi i wysiadłem na prawej nodze” – powiedział Mario. „W miarę upływu tygodni mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal budować to połączenie. Jestem podekscytowany. Muszę utrzymać ten impet.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.