Pokaż galerięŹródło obrazu: Fotografia Clinta Brewera / Backgrade

Kourtney Kardashian43 i jej córka Penelopa, 10 lat, zostali zauważeni, gdy udają się na przyjęcie urodzinowe w Malibu. The Krzak Założyciel Trzymała za rękę swoją jedyną córkę, gdy szli na imprezę w sobotę, 9, ubrana w ciepłe ubrania. Kourt wybrał różową sukienkę dla lalek z czarną koronkową lamówką, dodając do niej czarną bufiastą kurtkę.

Penelope Disick trzyma rękę swojej matki Kourtney Kardashian na przyjęciu urodzinowym w Malibu 9 lipca. (Fotografia Clinta Brewera / TŁO)

Do tego zestawu dodała parę grubych, czarnych sznurowanych butów, a także swoją ulubioną torbę: nylonową torbę Prada 2000 wysadzaną kryształami Swarovskiego, która kosztuje 2500 dolarów. Jest regularnym użytkownikiem błyszczącego portfela od czasu jego ponownego wydania i opublikowała go zarówno na swoim Instagramie, jak i na Instagramie. Portfel pojawił się również pod koniec pierwszego sezonu Kardashianie na HuluGdzie widziano ją czekającą na swoją siostrę Chloe Kardashian Aby dołączyć do rodzinnego spotkania z mamą Kris Jenner i siostrą Kim. W końcu Kurt zakończył swój strój czarnymi okularami przeciwsłonecznymi, aby chronić oczy przed jasnym słońcem.

Penelopa, z Niedawno sama miała wystawne przyjęcie urodzinoweJest bliźniakami z matką w różowej koszuli zebry. Powiązała plik Lisa Frank Inspirowana koszula z parą białych trampek, a także jej wujek Kanye West’Szare trampki Yeezy 350 Boost. Scott DisickCórka trzymała swoje rzeczy w różowej torebce z uśmiechniętą buźką i związała swój strój w stylu Y2K.

Ciocia Penelope Kim Kardashian byłem Zauważono też, że zmierzam na imprezę z kuzynami P Święty Zachódi 6 i północ, 9. Kim kołysała swoim swobodnym weekendowym wyglądem, utrzymując blond włosy w idealnym koku. Gwiazda reality show wybrała czarny krótki top z rozpiętą niebieską kurtką i dopasowanymi szortami, najwyraźniej marki sportowej Umbra.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.