Pokaż galerięŹródło obrazu: Maciel-Ngre / BACKGRID

Sarah Jessica Parker Został zauważony w czarnym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym! 57-letnia aktorka złapała kilka promieni podczas obchodów Święta Narodowego 4 lipca z jej mężem Mateusz Broderick W poniedziałek w pobliżu ich domu w Hamptons. Zapłaciłem paski spaghetti do mojego kostiumu kąpielowego Malia Mills za 445 dolarów, aby uzyskać pozorną opaleniznę, kiedy usiadłem na ręczniku plażowym z widokiem na ocean przed czarno-białym parasolem z nadrukiem.

Sarah Jessica Parker czwartego lipca. (Masel Negri/Backgrade)

The Seks w wielkim mieście Ikona Wyglądała również na pozbawioną makijażu, gdy miała oczy ukryte za parą przewodowych okularów, z charakterystycznymi blond włosami w swobodnym koku. Matthew w połowie rozmowy z żoną siedział na leżaku z modnym nadrukiem parasola. The Dzień wolny Ferrisa Buellera Aktor miał na sobie jaskrawoczerwone kąpielówki, granatową koszulę i beżową fedorę.

W pewnym momencie aktorka wydawała się relaksować z książką w dłoni, ciesząc się dniem spędzonym na plaży, leżąc na plecach.

Sarah była otwartą książką na temat przyjmowania swojego wieku, zwłaszcza jeśli chodzi o pozytywne nastawienie ciała. “Nie sądzę [aging]. Powiedziała: „Mam na myśli, że to jest szczera prawda Boża”. w stylu magazyn w wywiadzie opublikowanym 22 czerwca. Dodała: „Jestem zmuszona do myślenia o tym z powodu tego, co robię na życie i dlatego, że inni ludzie wydają się chcieć, abym o tym myślał lub myślał o moim wieku”.

w …i tak, jej postać w Carrie postarzała się, gdy doznała kontuzji, a później skonsultowała się z chirurgiem plastycznym w sprawie potencjalnej pracy. W końcu pisarz fikcji – na podstawie Candice Bushnell – Zdecydował się zdać.

Sarah powiedziała także Digital Publishing: „To nie znaczy, że mam urojenia lub że żyję w jakimś pseudo-świecie, w którym jestem w bursztynie i się nie zmieniam”. „Fizycznie wymagałam wiele od siebie przed kamerą i poza kamerą na scenie. Od 40 lat biegam, skaczę i pracuję nad swoim ciałem” – dodała.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.