16. Natalia Dyer A Charlie Heatonktórzy grają interesy Nancy i Jonathana, zaczęli spotykać się w 2016 roku, ale w większości utrzymywali swój związek w tajemnicy.

„To dla mnie coś ważnego — z rodziną i przyjaciółmi naprawdę lubię to dla siebie zachować” – Dyer Rafineria 29 w 2019 r.choć przyznała: „Fajnie jest pracować z kimś, z kim idziesz do domu. Zawsze jest fajnie”.

17. Wierzcie lub nie, dwie ulubione postacie fanów, które nie powinny były wydostać się z morza, to jedna żywa, w tym dobrze wypolerowany Steve Harrington z Joe Kerry, który początkowo został napisany jako jej zły chłopak przed aktorem został obsadzony.

„Kochamy Joego. Zakochaliśmy się w nim podczas pisania pierwszego sezonu, dlatego napisaliśmy dla niego ten łuk, ponieważ pomaga uratować dzień z Jonathanem [Charlie Heaton] i Nancy – powiedział Ross Hollywoodzki reporter W 2017 r. „Steve miał być tym dżokejem, a Joe był czymś znacznie więcej”.

18. Zaplanowano również śmierć jedenastu. tak, naprawdę.

„Jedenaście poświęciłoby się, aby uratować sytuację” – powiedział Ross w książce z 2018 roku. Stranger Things: Światy wywrócone do góry nogami. “To zawsze była gra końcowa. Ale kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że serial będzie trwał dłużej niż jeden sezon, musieliśmy wystawić go w powietrzu, ponieważ w głębi duszy wiedzieliśmy, że serial nie będzie działał bez Jedenastki. I co do tego W tamtym momencie wiedzieliśmy, jak wyjątkowa była Millie. Gdyby tak było, to było więcej Dziwne rzeczyJedenaście musiało wrócić.”Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.