Pokaż galerięŹródło obrazu: dzięki uprzejmości Bravo

Sherry WhitfieldJej uczucia otoczyły ją podczas odcinka z 10 lipca Prawdziwe gospodynie domowe z Atlantykiedy dowiedziałem się, że reperkusje z Tyrone To było w prasie. Najwyraźniej prasa złapała wiatr, że ona i Tyrone już nie rozmawiają – zablokowała go – więc jest teraz zmuszona radzić sobie ze swoimi emocjami.

W rzeczywistości, pojawiając się w podkaście córki, dowiedziała się o wiadomościach, ale tak naprawdę nie zareagowała na to, dopóki nie zadzwoniła do swojej przyjaciółki, Fatumz powrotem do domu kilka dni później. Tam napili się szampana, a Sherry zaczęła płakać. „Czuję się tak głupio”, powiedziała przyjaciółce o marnowaniu lat swojego życia w związku z Tyronem.

Potem, krzycząc tak dobrze, mówi Fatum, że chce urządzić wystawne piżama party, aby się rozweselić. Dokładnie to zrobiłem. Zaprosiła wszystkie dziewczyny, w tym członka obsady OG Lisa WuI wszyscy świetnie się bawili. Kenia Mor Pewnie jednak dobrze się bawiła – sporo piła – i to doprowadziło do paru gorących chwil z Marlowe Hampton.

Marlowe właśnie wyrzuciła swoich siostrzeńców z domu, więc była w emocjonalnym miejscu, kiedy przybyła do domu Sherry. Powiedziała paniom, że jej siostrzeńcy jej nie słuchają i niszczą jej dom, więc wysłała je, aby przez jakiś czas mieszkały z młodszą siostrą. Candy nie mogła uwierzyć, że Marlowe zrobi coś takiego, ale Marlowe powiedziała, że ​​musi to zrobić dla swojego zdrowia psychicznego.

Kenia nie była świadoma sytuacji Marlowe’a, ale nadal mieli pewne nierozwiązane napięcie z powodu ich bitwa w Drew SidorĆwiczenie rozdzieliło się, więc bez względu na to, co się działo, musiała nastąpić kolejna walka. I tak jak powiedzieliśmy, stało się. Kenia nazywa siebie The Moment, a Marlowe prawie wylała kieliszek szampana na głowę Kenii.

Tymczasem Drew wdała się w kłótnię z Fatum, ponieważ Fatum ujawniła, że ​​kazała komuś sprawdzić Drew i jej męża. Ralph Bateman. Fatum powiedziała, że ​​jej przyjaciółka dowiedziała się, że Drew i Ralph mieli dziesiątki pseudonimów, i choć niektóre panie uważały to stwierdzenie za śmieszne, Drew nie. Zasadniczo powiedziała Fatum, żeby przestała mówić i pilnowała swoich spraw.

W pewnym momencie Lisa też krzyknęła Sania Richards Ross Ponieważ Sanya próbowała jej przerwać, gdy rozmawiała z grupą, tak wiele osób kłóciło się przez całą noc. Ale to jest dokładnie to, na co liczymy, kiedy panie się spotkają. Zwłaszcza jeśli chodzi o alkohol.

Chcesz więcej dramatu? Nowe odcinki Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty Lotnicze niedziele o 20:00 na Bravo.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.