szum na czarna pantera 2 Po prostu przekroczyłem prędkość. Marvel wypuścił zwiastun długo oczekiwanej kontynuacji nominowanego do Oscara filmu z 2018 roku Czarna pantera 23 lipca podczas panelu Marvel’s Comic-Con. Film ma oficjalny tytuł Czarna Pantera: Wakanda Na zawsze ze zwrotami Lupita Nyong’o czysty Danny Gurira Jak Okoye i Letycja Wright Podobnie jak Shuri, którzy po śmierci T’Challa wszyscy napotykają nowy świat.

Większość zwiastuna nie zawiera żadnych dialogów, ale materiał filmowy jest pełen emocji. Shurey płacze. Ramonda pozostaje zdecydowana w obliczu bólu. „Jestem królową najpotężniejszego kraju na świecie, a moja cała rodzina odeszła! Czy nie oddałem tego wszystkiego?”, pyta Ramunda w zwiastunie. Ostatnie momenty zwiastuna ukazują nową postać wcielającą się w Czarną Panterę. Chociaż prawdopodobnie Shuri, jej twarz nie jest widoczna.

Winston książę A Angela Bassett, którzy grają odpowiednio M’Baku i Ramondę, również powracają, aby mocno chronić Wakandę. Niestety nie ma T’Challa, czyli oryginalnej Czarnej Pantery, ponieważ był gwiazdą Chadwick Boseman tragicznie zmarł raka jelita grubego w 2020 roku w wieku 43 lat.

Letycja Wright
Letitia Wright jako Czarna Pantera (fot. Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection)

czarna pantera 2 Zdjęcia rozpoczęły się w czerwcu 2021 pod kierunkiem reżysera Ryan Coogler i prezes Marvel Studios Kevin Feige. Wcześniej potwierdzono, że T’Challa nie zostanie przerobiona po śmierci Chadwicka. Lupita powiedział Hej ho W kwietniu 2021 roku Coogler „przekształcił” sequel filmu na cześć zmarłego aktora.

Lupita wyjaśnił: „Jego pomysł, sposób, w jaki odtworzył drugi film, głęboko szanuje stratę, której wszyscy doświadczyliśmy jako aktorzy i naukowiec”. „Więc wydaje się, że to duchowo i emocjonalnie właściwe, abyś to zrobił. I mam nadzieję, że nie mogę się doczekać powrotu do siebie i uhonorowania tego, co z nami zaczął, i utrzymania jego światła przez niego. Ponieważ zostawił nam tak wiele światła że nadal się w nim kąpiemy. Wiem to na pewno.”

Czarna pantera
Chadwick Boseman jako Czarna Pantera (fot. Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection)

W rozmowie z Limit W styczniu 2021 roku Kevin powiedział gol czarna pantera 2 Jest to „kontynuacja odkrywania świata Wakandy i wszystkich bogatych i różnorodnych postaci, które zostały przedstawione w pierwszym filmie”. Dodał wtedy: „Ryan Coogler ciężko pracuje teraz nad scenariuszem z całym szacunkiem, miłością i geniuszem, jaki ma, co daje nam wielką pociechę, więc zawsze chodziło o promowanie i inspirowanie legend Wakandy”.

Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Zostanie wydany za cztery miesiące Thor: Miłość i grzmot. cuda, Kapitan Marvel Sequel trafi do kin już za kilka miesięcy Wakanda na zawsze 17 lutego 2023. Druga część pojawi się w kinach 11 listopada 2022.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.