legendarny aktor Tony Sirico W wieku 79 lat.

Aktor Siriko Bob McGowan Potwierdź przewiń do E! Wiadomości z oświadczeniem z 8 lipca mówiły: „Tony był bardzo lojalnym klientem, zawsze darzył organizacje charytatywne i był członkiem Wounded Warriors i weterynarzem armii”.

Aktor jest najbardziej znany z roli Paula „Paulie Walnuts” Gualtieri we wszystkich sześciu sezonach HBO. sopran Od 1999 do 2007 roku.

W ciągu swojej kilkudziesięcioletniej kariery Sirico pojawił się także w filmach takich jak dobrzy towarzyszeA Prowadź przez Broadway A Potężna Afrodyta Zanim dostał swoją główną rolę w dramacie mafii.

Gdy pojawiły się wieści o jego śmierci, z całego przemysłu rozrywkowego, w tym Sirico ., zaczęły pojawiać się hołdy sopran Podziel się gwiazdą Michael Imperioli.

„Tony był jak nikt inny: był tak surowy, lojalny i wielkoduszny, jak każdy, kogo kiedykolwiek znałem” Imperioli Subskrybowany na Instagramie. „Często byłem u jego boku: w dobrych i złych czasach. Ale przede wszystkim był dobry. I mieliśmy dużo śmiechu. Znaleźliśmy groove jak Christopher i Paulie i jestem dumny, mogąc powiedzieć, że dałem z siebie wszystko i najfajniejsza praca z moim dobrym przyjacielem Tonym.”

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.