Witam tak witam. To kolejny tydzień, czyli kolejny wspaniały wywiad ze szczeniakiem, Dobre. Niedawno mieliśmy Steve Carell Swing BuzzFeed, aby bawić się ze szczeniakami podczas odpowiadania na pytania. Był przyjemnie zdezorientowany, co jest bardzo przydatne.

świętować Minionki: powstanie szczeniakaSteve, zadaliśmy wszystkie twoje palące pytania dotyczące DMU (nikczemny ja uniwersum) charakter, biurko, i wiele więcej! To naprawdę nie zawiodło.

Ujawnił, że znalazł charakterystyczny głos Gru, testując różne akcenty na swoich dzieciach, a te, które wybrał, były najtrudniejsze „rozśmieszaj je”.

Universal Pictures / Kolekcja Everett

Steve powiedział też, że nie sądzi, by oglądał każdy odcinek biurko – I tak naprawdę nie ogląda serialu w ogóle – ale jego ulubionym odcinkiem do filmu był “przyjęcie” Bo aktorzy „pękali” podczas kręcenia.

Poza tym, ponieważ był z nami w pobliżu, po prostu musieliśmy zapytać o niektóre z jego innych klasyków. Na przykład, jak to było kręcić zabawną scenę walki z Kevinem Baconem i Ryanem Goslingiem w? szalona, ​​głupia miłość.

Gwiazdy BuzzFeed

Proszę też zwrócić uwagę na szczeniaka śpiącego obok Steve’a! Nie radzę sobie z grawitacją.

Pomyśl o pojawieniu się w spać w 2004 roku i jak aktorzy, tacy jak Brie Larson i Jane Lynch, od tego czasu zdobywali świetne prace.

Zasadniczo cały wywiad jest po prostu bardzo uprzejmy, zwłaszcza, że ​​Steve szeptał przez cały czas, gdy szczeniaki spały.

I koniecznie obejrzyj Minionki: powstanie szczeniakaJuż w kinach!

Universal Pictures / Kolekcja Everett

Ponadto wszystkie te urocze szczenięta są dostępne do adopcji przez Uratuj szczenięta na Pacyfiku W Los Angeles.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.