Joseph Baena Malibu lipiec 2022Pokaż galerięŹródło zdjęcia: WEGAŃSKIE / BACKGRID

Wydaje się Arnold SchurzingerSyn Józef Pina Naśladuje ojca na więcej niż jeden sposób! W sobotę 2 lipca 2022 24-latek był widziany na wycieczce z przyjacielem w Malibu. Na zdjęciu zrobionym w słoneczny dzień początkujący aktor miał na sobie pasującą do niego miętowo-zieloną koszulkę, która ukazywała jego podarte mięśnie, co nie dziwi, że jest także wielkim kulturystą, jak jego tata. Nosił też czarne szorty, parę okrągłych brązowych okularów przeciwsłonecznych i wsuwane buty, a jego piaskowobrązowe włosy z przedziałkiem.

Joseph Baena lipiec 2022 Malibu
Joseph Baena w Malibu w lipcu 2022 (VEGAN/BACKGRID)

Szokująco, Józef nie był świadomy apreter była jego gwiazdą ojciec biologiczny Według A . przez większość jego dzieciństwa Wywiad dał z Zdrowie mężczyzn W lutym 2022 r. Józef jest synem Łagodny Penaktóry był wówczas gospodynią Arnolda i jego żoną, Maria Shriver. W intymnym wywiadzie Joseph żywo przypomniał sobie chaotyczny dzień, kiedy jego ósmoklasiści nagle dowiedzieli się, że jego ojciec był słynnym aktorem. „Zostaję wezwany do wyjścia z klasy, a moja mama jest tam i mówi:„ Powinniśmy iść – wszyscy wiedzą o tobie i kim jest twój ojciec ”- powiedział.

Józef Pina
Józef Pena (tło)

Następnie opisał, jak media, które naruszyły jego prywatność, znacznie wpłynęły na jego życie w tym burzliwym okresie. “Twoje ciało się zmienia; twój umysł się zmienia. A teraz moje życie zmieniło się na moich oczach” – dodał, zauważając również, że trudno mu było łączyć się z ludźmi i ufać im w szkole.

Chociaż Yusef powiedział, że jego matka była „jedyną osobą, jaką miałem” w tamtych latach, on i jego ojciec zbliżyć się później w jego życiu, gdy Arnold postanowił bardziej się zaangażować. Obecnie ta dwójka często komunikuje się ze sobą poprzez zamiłowanie do fitnessu.

Podobnie Arnold opublikował plik dobre powitanie Do Józefa w jego 24. urodziny w październiku 2021 r. „Jestem z ciebie taki dumny i kocham cię!” Były gubernator Kalifornii trafił na swój Instagram. “Zmiażdżysz to na siłowni, w swojej karierze na rynku nieruchomości, w aktorstwie. Wiem, że to będzie kolejny wspaniały rok.”Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.