16. Po randce Jake GyllenhaalWitherspoon poznała swojego obecnego męża, agenta talentów CAA Jim Toth, na imprezie na początku 2010 roku, gdzie przyszedł jej na ratunek. „Ten naprawdę pijany facet bił mnie, robił się głupi, krzyczał na mnie” – powiedziała. jeleń w 2012 roku”. [slurring, scowling, pointing finger in her face] “nie znasz mnie”. I powiedziałem: Tak, wiem. Ja cię nie znam!’ Jim przyszedł i powiedział: „Proszę wybacz mojemu przyjacielowi. Właśnie z kimś zerwałem. Jim był naprawdę dobrym przyjacielem, wyciągnij go z tej sytuacji. To tylko jego rodzaj osobowości, naprawdę dobra osoba. Zawiązali węzeł na jej ranczo w Ojai w Kalifornii w marcu 2011 roku i powitali syna, Tennessee we wrześniu 2012 r.

17. W 2013, Witherspoon i Toth zostali ciągnięci przez Atlanta BD, podczas gdy Toth wchodził i wychodził z torów wodnych. Podczas gdy funkcjonariusze aresztowali jej męża za jazdę pod wpływem, rzekomo wpadła w złość i zaczęła działać, rzekomo pytając funkcjonariuszy: „Czy znasz moje imię?” Kiedy odpowiedzieli, że nie muszą, rzekomo odpowiedziała: „Zaraz dowiesz się, kim jestem”. Aresztowana za zakłócanie porządku, nie apelowała później o utrudnianie prowadzenia interesów.

Powiedziała w oświadczeniu. „To była zdecydowanie przerażająca sytuacja i bałam się o mojego męża, ale to nie była wymówka. Nie miałam szacunku dla funkcjonariusza, który właśnie wykonywał swoją pracę. Jestem. Nic poza szacunkiem dla policji i bardzo przepraszam za moje zachowanie”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.