Wybraliśmy te oferty i produkty niezależnie, ponieważ je kochamy i uważamy, że mogą Ci się spodobać te ceny. mi! Ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Może samo pisanie własnego ego jest sprawdzaniem naszych ciał pod kątem krytyki, ale uważamy, że wykonaliśmy całkiem dobrą robotę, łącząc najlepsze podejścia do channelingu. Lepszy wzorzec. Uciekinier może potrzebować przyspieszenia powietrza, ale na Ziemi znaleźliśmy gotowe do noszenia modele.

Jasne, minęło ponad 30 lat od premiery oryginalnej wersji Lepszy, ale ten klasyczny, ogólnoamerykański styl aviator zawsze będzie modny. Kiedy myślimy o Tomie Cruise, jego kultowa rola jako Mavericka przychodzi na myśl, nie możesz sobie tego wyobrazić LepszyGłówny bohater jest bez białej koszuli, wojskowej bomberki i klasycznych okularów lotniczych.

w Top Gun: Maverick, W kontynuacji filmu przedstawiamy Jennifer Connelly, Penny i Miles Teller Bradshaw „Kogut” Bradshaw, z których każdy ma swój indywidualny styl, którego nie możemy się doczekać, aby odtworzyć. Penny, o której wspomniano w pierwszym filmie, kiedy Maverick została zbesztana za „historię przekraczania pięciu wież kontroli ruchu lotniczego i córkę admirała”, skierowała się w stronę „babci z wybrzeża”, mieszkając na wybrzeżu i żeglując swoją łodzią.

Z Okulary przeciwsłoneczne Aviator noszone w filmie Dla mnie kurtki z dzianiny kablowej A klasyczne niebieskie dżinsyPrzewiń poniżej, aby złapać oddech w tych eleganckich stylach aviator i przybrzeżnych.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.