Travis ParkerPokaż galerięŹródło zdjęcia: ABC / Shutterstock

Travis Parker Podobno został zwolniony Po sześciu dniach w szpitalu. Źródło podało: „Travis został już wypisany ze szpitala i jest teraz w domu, ponieważ nadal wraca do zdrowia przy wsparciu swojej rodziny 4 lipca”. słońce Poniedziałek 4 lipca.

46-letni perkusista trafił do szpitala z zapaleniem trzustki 28 czerwca. Początkowo został przeniesiony do szpitala West Hills, w pobliżu jego domu w Calabasas w Kalifornii, ale następnie został przeniesiony do większego szpitala Cedars-Sinai w Beverly Hills. jego żona Kourtney Kardashian43 lata, bacznie obserwowany Po karetce Travis poruszył się na zdjęciach.

Travis został zwolniony ze szpitala 4 lipca (ABC/Shutterstock)

Travis potwierdził później, że nagły, zagrażający życiu atak – zapalenie trzustki – był Dzięki nowoczesnej kolonoskopii Prowadzi to do usunięcia małego guza. „Poszedłem na endoskopię w poniedziałek, czując się świetnie” – napisał na swoim Instagramie w sobotę, 2 lipca.

„Ale po obiedzie poczułem rozdzierający ból Wejdź do szpitala Od tego czasu.” „Podczas endoskopii usunięto bardzo mały guz w bardzo wrażliwym obszarze, zwykle obsługiwanym przez profesjonalistów, co niestety uszkodziło ważny przewód drenażowy trzustki. Doprowadziło to do ciężkiego, zagrażającego życiu zapalenia trzustki. Powiedział swoim milionom zwolenników: „Jestem bardzo, bardzo wdzięczny, że dzięki intensywnemu leczeniu obecnie czuję się znacznie lepiej”.

Courtney, od Travis ożenił się w Portofino we Włoszech W maju też Opublikuj oświadczenie. „Co za straszny i emocjonalny tydzień”, powiedziała krótko po poście Travisa. „Nasze zdrowie jest wszystkim i czasami przyjmujemy za pewnik, jak szybko może się zmienić” – wyjaśniła.

„Travis i ja poszliśmy razem na rutynową endoskopię i skończyliśmy z ciężkim, zagrażającym życiu zapaleniem trzustki” – wyjaśniła. “Jestem bardzo wdzięczna Bogu za wyzdrowienie mojego męża i za wszystkie twoje modlitwy za niego i za nas, za ogromny wylew miłości i wsparcia… Jestem wzruszona i doceniana. Jestem tak wdzięczna naszym specjalistom, lekarzom i pielęgniarkom w Cedars Sinai za wspaniałą opiekę mojego męża i mnie podczas pobytu” Krzak Założyciel również powiedział.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.