Natalia Dyer
Źródło: Rob Latour / Shutterstock

Jeśli kupisz niezależnie sprawdzony produkt lub usługę za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Natalia Dyer Najbardziej znana z grania w Nancy Wheeler na Netflixie Nieznajomy Rzeczy Ale jest również znana ze swojego eleganckiego stylu i kilku milionów obserwujących na Instagramie. Dyer niedawno otworzyła się na temat jej tajnej rutyny pielęgnacji skóry i Nawilżacz do twarzy „Bardzo Delikatny” To z pewnością zmieni czyjeś zasady samoopieki.

W którym „Sekrety urody” z Magazyn VogueDyer ujawniła, że ​​używała masek na twarz, ale nie zawsze mogła zmyć cały kolor twarzy przed pójściem do kamery. Na szczęście ten balsam położył temu kres. Ten balsam do twarzy od La Roche-Posay Jest delikatny, bezolejowy, wysoce skuteczny i „magiczny” według Klienci Amazon.

biała butelka nawilżająca

to jest Podwójny nawilżacz naprawczy Nawilża skórę do 48 godzin i przywraca równowagę mikrobiomu skóry bez zatykania porów. Zbyt duża ilość kremu nawilżającego powoduje zapychanie się i przetłuszczanie skóry, co prowadzi do wielu problemów, które „rozwiązuje”. Ten bezolejowy krem ​​nawilżający w ciągu godziny tworzy barierę zapobiegającą zatykaniu się porów nawet po zakończeniu rutyny. Dziwne rzeczyNatalia Dyer Powiedział o La Roche-Posay i ich kremie nawilżającym: „Uwielbiam tę markę, tak delikatną. Za każdym razem, gdy się przestraszę, wrócę do nich”.

to jest Bezzapachowy krem ​​nawilżający Wykonany głównie z wody źródlanej i wysoce skoncentrowanego prebiotyku, który łagodzi, nawilża i zapobiega uszkodzeniom skóry. Aby właściwie używać, delikatnie nałóż krem ​​nawilżający na szyję i twarz rano, wieczorem lub w obie strony. Od tego momentu Twoja skóra szybko wchłania nawilżacz, aby rozpocząć proces gojenia. barwiarz Ten balsam do twarzy stosuje się po nałożeniu kompleksu regenerującego skórę i przed nałożeniem serum odczulającego / redukującego zaczerwienienia.

Jeden Klient Amazon . powiedział Krem nawilżający do twarzy La Roche-Posay To było „Najlepszy produkt do pielęgnacji twarzy, jakiego kiedykolwiek używałam! Wypróbowałam to z kaprysu, ponieważ moja sucha i wrażliwa skóra (ze skłonnością do tłustych plam i dużych porów) była bardziej sucha niż zwykle i nic, w czym nie pomogłam… ten balsam przewyższa wszystkie moje pragnienia pod każdym względem. Jest lekki i nietłusty. Wchłania się bardzo szybko i utrzymuje się przez cały dzień. Moja skóra poprawiła się tak dramatycznie w ciągu ostatnich kilku tygodni używania tego, że wydaje mi się, że jest trochę magiczny.”

Jeśli Nancy Wheeler może walczyć z Demorgenem, z łatwością pokonasz te plamy i blizny na twarzy Nawilżacz La Roche-Posay. Przestań marnować czas na kremy nawilżające, które pozostawiają twoją twarz śmierdzącą i tłustą – zapewnij swojej skórze najlepsze rezultaty. Promocja Natalii Dyer zaginął. Ten balsam do twarzy kosztuje obecnie 20 USD Amazonka.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.