Noah Schnapp Finn WolfhardPokaż galerięŹródło obrazu: Netflix

Po wydaniu tomu 2 z Dziwne rzeczy sezon 4, Noah Schnapp Omawia seks będzie Po tym, jak fani na całym świecie zobaczyli tę kluczową scenę dla ciężarówek między Willem i Mikem. Po niejasnych słowach aktorów i braci Duffer przez lata Noah nagrał to: Will jest gejem.

„Oczywiście, zostało to zasugerowane w pierwszym sezonie: zawsze tam był, ale tak naprawdę nie wiedziałeś, czy po prostu dorastał wolniej niż jego przyjaciele? Teraz, kiedy dorósł, sprawili, że było to bardzo realne i rzecz oczywista – powiedział Noah. różnorodny. „Teraz jest w 100% jasne, że jest gejem i że lubi Mike’a. Ale wcześniej był to powolny łuk. Myślę, że zrobiono to pięknie, ponieważ tak łatwo jest sprawić, by postać taka jak ty nagle stała się gejem”.

Noah Schnapp Finn Wolfhard
Noah Schnapp i Finn Wolfhard jako Will i Mike. (Netflix)

Dodał: „Ludzie przychodzą do mnie – właśnie byłem w Paryżu, a ten 40-latek podszedł do mnie i powiedział:„ Wow, ten Will sprawił, że poczułem się tak dobrze. Jestem do niego bardzo przywiązany. Dokładnie taki byłem, kiedy byłem dzieckiem. Po prostu bardzo się ucieszyłem, gdy to usłyszałem. Piszą tę prawdziwą postać, tę prawdziwą podróż i prawdziwą walkę, i robią to dobrze”.

W ciągu ostatnich kilku lat Noah był kilkakrotnie pytany o seksualność Lowella. Noe powiedział w 2020 roku THR To „od publiczności” zależy, jak odbiorą seksualność Lowella. “Niektórzy ludzie postrzegają to jako testament, który może być gejowski, bezpłciowy lub cokolwiek innego. Lub, jak widzę, utknął w odwrocie i nie było go tak długo, że wszyscy jego przyjaciele zaczęli dorastać, gdy był w ten inny świat” – powiedział wtedy aktor.

17-latek przyznał, że do niedawna próbował dowiedzieć się o seksualności Willa wraz z opinią publiczną. “Lata temu w pierwszym sezonieNoah powiedział w swojej książce, że nie wiedziałem, dokąd Duffers chcieli iść z tą postacią różnorodny wywiad. „Więc myślałem o tym z publicznością. Ale teraz, kiedy rozmawiałem z nimi i oglądałem program, wiem, co chcą z tym zrobić. Oczywiście też mi nic nie mówią. zawsze coś schrzanić, więc nigdy się ze mną nie podzielą. Wymaga to dużej wiedzy na własną rękę. I trochę uświadamiania sobie później w stylu: “To miało sens i to było celowe”.

Jedna z najlepszych i najbardziej kluczowych scen sezonu 4 będzie próbowała zachęcić Mike’a do pozostania silnym w Jedenastce, pokazując mu tajna tablica. Will mówi Mike’owi, że Jedenastka jest „zbyt zagubiona” bez niego. – Po prostu tak bardzo różni się od innych, a kiedy jesteś inny, czasami czujesz się źle – powiedział Will, szlochając. „Ale sprawiasz, że czuje, że wcale się nie myli. Jakby była lepsza, ponieważ była inna, a to daje jej odwagę do walki”.

Gdy Mike nabrał pewności siebie i odwagi, Will odwrócił się od swojego najlepszego przyjaciela i zaczął płakać. Wszystko, co Will powiedział Mike’owi o Jedenastce, pochodziło prosto z serca Willa. Niezwykle dokładna gra Noah pokazała szeroki wachlarz możliwości aktora w wieku zaledwie 17 lat. Później Will i Jonathan dzielą wzruszający moment, w którym Jonathan mówi swojemu bratu, że zawsze będzie przy nim „bez względu na wszystko”, potwierdzając to, czego Will jeszcze nie powiedział publicznie.

Noah Schnapp Charlie Heaton
Noah Schnapp i Charlie Heaton jako Will i Jonathan. (Netflix)

Nie wyjdzie jeszcze do swoich przyjaciół ani rodziny. Noah zauważył również: „To nie jest tylko jednowarstwowa rzecz, która próbuje się wydostać. Ta wieloaspektowa trauma sięga lat wstecz, ponieważ został przygarnięty przez Demogorgona, a następnie jego przyjaciół, i nigdy tego nie uznali, a teraz boi się wyjdzie i nie wie, co jeśli by go zaakceptowali. Dlatego Jedenastka jest jak jego siostra, ale nie chce jej skrzywdzić, bo jeśli powie, że kocha Mike’a, to zrani jej uczucia. w jego umyśle. Dlatego muszę się upewnić, że przekażę głębię całej jego traumy”.

Dziwne rzeczy Został odnowiony na piąty i ostatni sezon. Sezon 4 się skończył Z Willem boją się tego, co Vecna ​​może dla nich przygotować. Mike to przyzna Vicna Był „jeszcze żywy” i nie przestawał, dopóki „wszystko to nie wyjmie”. Noe ujawnił, że bracia Duffer powiedzieli mu tak sezon 5 Skoncentrujesz się bardziej na sile woli i zbudujesz tę historię. Sezon 5 na pewno będzie sezonem Willa Byersa, to na pewno.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.