Vieira powiedział Goldbergowi: „Broń wydawała mi się prawdziwa. Byłbym przerażony, gdyby nie był prawdziwy. Co by zrobił, gdyby słoń zaatakował?

Niektórzy zwolennicy tego oskarżali Owensa o bycie sensacją, a może nawet Startowywydarzenia, a nie dokładnie odzwierciedlają działania Marka w stosunku do kłusowników w Zambii. Andrzej Tkacz— Producent terenowy „Deadly Game”, który spędził miesiąc w parku w 1994 roku i wrócił w 1995 roku — powiedział Goldbergowi w 2010 roku, że ostatecznym produktem była dokładna sesja zdjęciowa.

Tomlin, który do tego czasu nie był już w ABC, ale nadal pracował jako producent, powiedział pisarzowi: „Mogę ci zdecydowanie powiedzieć, że każdy projekt, w którym byłem wcześniej, każdy program —60 minutdowolny program – żeby żadna impreza nie została zorganizowana.”

Chris Iversonfotograf z Afryki, który kręcił zdjęcia, przez wiele lat przerwał milczenie Goldbergowi, mówiąc mu: „To bardzo skomplikowana historia, to była bardzo emocjonalna sprawa, to była bardzo zła rzecz. nigdy wcześniej nie widziałem się dzieje”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.