Kim Kardashian, dzieciPokaż galerięŹródło obrazu: SplashNews

Kim Kardashian, 41, cieszy się cennymi chwilami, jeśli chodzi o jej dzieci. The kapać mama Podzieliła się słodkim zdjęciem swoich dwóch córek, północny zachódi 9 i Chicago Zachodnie, 4, śpiąca nos w nos razem w łóżku. Siostry wyglądały na tak wygodne, jak tylko mogły, ponieważ nosiły urocze piżamy, w tym różowy zestaw postaci dla Najmłodszej Dziewczyny na Zachodzie.

“Obudziłem się dziś rano, aby zobaczyć moje dziewczyny śpiące w moim łóżku w ten sposób! Nic lepszego! 💕 “, Kim napisała epickie zdjęcie. Jej zwolennicy szybko komentowali i nie mogli powstrzymać się od gapienia się na ten cudowny moment z nią. Jeden z fanów napisał: „Najlepsze uczucie w życiu”, podczas gdy inny podzielił się tym, że uwielbia to zdjęcie. Inny napisał „Spójrz na Chi Chi i Northy”, pozostawiając kilka emotikonów z czerwonym sercem.

Zanim Kim opublikowała swoje najnowsze rodzinne zdjęcia, źródło powiedziało nam, że gwiazda reality show spędza w tym roku wakacje 4 lipca ze swoimi dziećmi, do których należą również synowie. Świętyi 6 i psalm3, inny członek rodziny i jej chłopak, Pete Davidson. „Kim i Pete też Kaylee [Jenner] I wielu innych członków rodziny przebywających w Dom Kylie jest tam?, „Źródło WYŁĄCZNIE dla HollywoodLife, odnosząc się do domu Kylie za 50 milionów dolarów, który kupiła w Turks i Caicos w 2019 roku”. Turks i Caicos to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku rodziny Kardashian. “

Kim Kardashian, dzieci
Kim Kardashian z dziećmi podczas poprzedniej wycieczki. (Wiadomości powitalne)

Tak bardzo, jak planowali, wtajemniczony powiedział, że podczas podróży będą robić dużo „odprężania i nawiązywania więzi”. “Będą dużo odpoczywać i łączyć się z jej rodziną. Po dwóch tygodniach pracowitej i wyczerpującej pracy nie mogą się doczekać wakacji i ucieczki od tego wszystkiego. “Lato jest ulubionym sezonem Kim i była podekscytowana o wycieczce.”

1 lipca Kim udostępniła lustrzane selfie przedstawiające ją na metalicznym zdjęciu srebrne bikini. Chociaż nie ujawniła miejsca, w którym zrobiono zdjęcie, nasze źródło twierdzi, że było to podczas wakacyjnej podróży. Piękność wyglądała pewnie z blond włosami upiętymi w niski kok i dodała białe okulary przeciwsłoneczne w oprawkach do dwóch niezapomnianych kawałków.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.