ZendayaPokaż galerięŹródło: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Zendaya25-latek ma wiele talentów, ale doświadczenie w kuchni do nich nie należy. Aktorka, piosenkarka i tancerka zraniła się w palec podczas gotowania i udokumentowała skutki incydentu na swoich Instagram Stories 13 lipca. Najpierw Zendaya opublikowała zdjęcie swojego palca pokrytego białym bandażem i napisała: „Słuchaj… teraz właśnie dlatego nie gotuję”.

Na następnym slajdzie pojawia się plik . trans Gwiazda pokazała lekarzy używających nożyczek medycznych do zszycia jej zranionego palca. Sięgnęła po tacę, pozwalając profesjonalistom wykonywać swoją pracę. Wygląda na to, że Zendaya była na tym ujęciu w gabinecie lekarskim lub nawet w szpitalu. Na zdjęciu napisałem “Aktualizuj”.

Następnie Zendaya zrobiła lustrzane odbicie siebie uśmiechniętej i wskazującej palcem zabandażowanym w powietrze. Stała obok koleżanki i asystentki Jabłko Darnella. “Dziecko znowu pierwsze szwy lol, aby nigdy więcej nie gotować” Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Gwiezdne księgi.

Mimo kontuzji palca Zendaya miała w tym tygodniu wiele do świętowania. otrzymał inny Nominacja do nagrody Primetime Emmy Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym za rolę Roe Bennetta w serialu dla nastolatków HBO. trans. Zendaya wygrała dokładnie w tej kategorii w 2020 roku. Tym razem się z tym zmierzysz Jodi Comer A Sandra Oh dla Zabij EwęA Laura Linney dla OzarkA Reese Witherspoon dla poranne showA Melanie Lenski dla żółte kurtki.

Zendaya
Zendaya (zdjęcie: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Zendaya świętowała swoją nominację, gdy ogłoszono wiadomość 12 lipca. „Posiadanie tego programu wraz z obsadą i ekipą najbardziej niesamowicie utalentowanych ludzi, których dostaję z przywilejem uczenia się każdego dnia, było jedną z najważniejszych chwil w moim życiu” napisał na Instagramie. “Jestem tak dumny, że mogę pracować razem z tobą i gratuluję! Nie mam słów, aby wyrazić miłość i wdzięczność, które teraz czuję, wszystko, co mogę zrobić, to podziękować z całego serca!”

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.