Pokaż galerięŹródło zdjęcia: Shutterstock

Przez lata, w każdej chwili Dustin Johnson Hit Green, jego największy fan i pierwszy zwolennik, Paulina GreckaWspieraj to. Po nieoczekiwanym spotkaniu w 2009 roku Dustin i Paulina rozpoczęli romans, który trwał przez trasy koncertowe PGA, epidemie, ciąże i nie tylko. Podczas gdy Wayne Gretzky Przyszły zięć jest więcej niż chętny do wybicia dziury jednym hat-trickiem, a ten sportowy romans rozkwitł. Oto spojrzenie wstecz na to, jak to wszystko się zaczęło.

Paulina Gretsky i Dustin Johnson (2013)

Dustin Johnson i Paulina Gretzky na American Music Awards 2013 (Shuttershock)

Dla wielu wydaje się, że Dustin i Paulina zawsze byli zaręczeni. To dlatego, że Dustin zadał pytanie wkrótce po tym, jak zaczęli się spotykać.

Paulina i Dustin po raz pierwszy spotkali się w 2009 roku, ale na pierwszą randkę poszli dopiero trzy lata później, według golf czasopismo. „Nie wiem, czy można to nazwać randką”, powiedziała, „ponieważ był ze mną mój tata”. golf czasopismo. „Tak to działa w naszej rodzinie”, powiedział człowiek znany jako „Wielki”. “Jeanette [Gretzky] A ja wychodzę coś zjeść i zawsze kończymy z siedmioma lub ośmioma osobami przy stole. Wszyscy są zaproszeni.”

Mimo tego akompaniamentu była wyraźna chemia. W sierpniu 2013 roku Dustin oświadczył się Paulinie. „Nigdy nie byłam szczęśliwsza”, napisała już usunięty post na Instagramie, podczas gdy Dustin udostępnił zdjęcie swojego nowego pierścionka. “Powiedziała tak!!!

Paulina Gretsky i Dustin Johnson rodzą swoje pierwsze dziecko (2015)

Tatum Gretzky przytula swojego ojca na 18. dołku podczas finałowej rundy turnieju golfowego US Open 2016 w Oakmont Country Club (Shutterstock)

W niecałą dekadę po tym zaręczynach Dustin i Paulina zaczęli budować dla siebie życie. Obejmowało to również założenie rodziny. We wrześniu 2014 roku Polina ogłosiła, że ​​jest w ciąży z pierwszym dzieckiem. Teraz usunięty post na Instagramie pokazał Paulinę obejmującą swój brzuszek, per Ludzie. Podpisała zdjęcie: „djohnsonpga i ja jesteśmy tak podekscytowani, że w końcu podzielimy się z wami wszystkimi naszymi wspaniałymi wiadomościami”. “Mamy dziecko!!”

Kurz i Paulina przywitali syna, Tatum Gretzky Johnson19 stycznia 2015 r. „Paulina i ja z przyjemnością ogłaszamy przybycie naszego chłopca, który urodził się w Los Angeles w poniedziałek rano” – powiedział Dustin w oświadczeniu. “Paulina i dziecko są w dobrym zdrowiu, odpoczywają wygodnie i są w świetnym humorze. Szczerze doceniamy wylew miłości i wsparcia, które otrzymaliśmy i planujemy ujawnić więcej szczegółów w nadchodzących dniach!”

Tatum wkrótce dołączy do ojca w PGA Tour, Wesprzyj go obok Pauliny.

Paulina Gretzky i Dustin Johnson Witamy drugiego syna (2015)

Dustin Johnson otrzymuje buziaka od Pauliny Gretzky po wygraniu meczu na 16. dołku Ryder Cup 2018. (Shutterstock)

Dwa lata po przyjściu Tatum na świat Paulina i Dustin ogłosili, że ich rodzina też jest rosnąć. W połowie lutego 2017 roku Polina zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie (obecnie usunięte). Na zdjęciu przytula swój dziecięcy guzek, trzymając USG. “prawie…Podpisała strzał.Drugie dziecko – syn Rzeka Jones Johnson – Przybył 14 czerwca 2017 r. „Witamy na świecie, kochanie… Wszyscy tak bardzo cię kochamy”, napisał na Instagramie ujęcie Tatum całującego się w głowę swojego młodszego brata.

Dustin zwraca się do spekulatywnego podziału (2015)

Jak można zauważyć, wiele zdjęć zostało usuniętych z Instagrama Pauliny. Ta czystka miała miejsce w 2018 roku. Usunęła swoją wersję każdego zdjęcia Dustina, co doprowadziło wielu do spekulacji, że zerwali. Dwa dni po nadejściu doniesień o możliwym rozłamie Dustin ćwierkanie się oświadczenie.

“Każdy związek przechodzi swoje wzloty i upadki, ale co najważniejsze, bardzo się kochamy i jesteśmy oddani byciu rodziną. Dziękuję za miłość i wsparcie.” The Dwóch przepracowało swoje sprawyJednak ich związek idź dalejsilniejszy niż kiedykolwiek.

Oboje przygotowują się do ślubu (2022)

Paulina Gretzky przytula Dustina Johnsona w kurtce po wygraniu mistrzostw 2020 Masters w Augusta Natiower NOTf Club w Augusta w stanie Georgia (Shutterstock)

Pandemia COVID-19 powstrzymała plany weselne wszystkich, kiedy uderzyła w Stany Zjednoczone w 2020 roku, ale Paulina i Dustin nie spieszyli się przede wszystkim z małżeństwem.

Paulina powiedziała w 2021 roku, kiedy pojawiła się w Podcasty i podcast z piwem. „Najważniejszą rzeczą były moje dzieci, Dustin i moja kariera. Te rzeczy były precedensem. Te rzeczy musiały zostać stworzone. wygrał mistrza [in 2020]Powiedziałem, zróbmy to, to ma sens”.

Długoletnia para wreszcie węzły (2022)

W 2022 roku w końcu pociągnęli za spust i poszedł do ołtarza. Po roku wyjazdu zakupy sukni ślubnej z Vera WangPaulina zabrała swoją najlepszą przyjaciółkę na wieczór panieński, który zamienił się w pełen zabawy i pełen przygód weekend. w Zdjęcie Paulina została sfotografowana przed imprezą w lutym 2022 roku, ubrana w krótką białą sukienkę na schodach prywatnego odrzutowca. Druhny ubierają się na różowo i stoją obok niej.

W sobotę 23 kwietnia ukochana para w końcu przeszła do ołtarza o godz Niesamowita impreza w Tennessee w Wellhouse na Blackberry Farm; I oczywiście panna młoda miała na sobie wzór Vera Wang. The Luksusowa impreza plenerowa Był wypełniony białymi różami i uśmiechami.

Mimo że Paulina i Dustin są razem od lat, na pewno jest to uczucie Poczucie odnowy W ich związku od ślubu” – podało źródło Hollywood na żywo w maju. „Zawsze mieli tak bliską, kochającą więź, ale odkąd uczynił rzeczy naprawdę oficjalnymi, znów są jak stałe dzieci w szkole”.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.