Został tylko miesiąc Smoczy Dom Po premierze HBO wydało ekscytujący zwiastun tego długo oczekiwanego filmu Gra o tron Seria prequeli 20 lipca. Dziesięcioodcinkowa premiera rozpoczyna się 21 sierpnia i opowiada o powstaniu i upadku Targaryenów. Epicki zwiastun skupia się w szczególności na królu Viserysie Targaryenie, którego gra Kolego Considine. Jest nieszczęśliwy, że musi wybierać między córką, księżniczką Rhinerą Targaryen (miMistrz Darcyi jego młodszy brat, książę Damon Targaryen.Mateusz Kowalski)Kto będzie spadkobiercą Żelaznego Tronu.

Smoczy Dom
Dom Smoka (Zdjęcie: HBO)

„Sukcesja Rhinery będzie wyzwaniem. Jeden mówi:„ Noże wyjdą”. Inna postać mówi: „Wojna trwa”, gdy między rodziną Targaryenów szaleje dramat i napięcie związane z perspektywą, że Rhinera będzie pierwszą kobietą, która będzie rządzić Żelazny Tron.

Ale Rhaenyra nie dba o to, jak potoczyły się sprawy w Siedmiu Królestwach. „Kiedy będę królową” – powiedziała śmiało – „utworzę nowy porządek”. Rainera jest również widziany latający smok w ekscytującym zwiastunie.

Smoczy Dom
Dom Smoka (Zdjęcie: HBO)

Cytat od autora George RR Martin Ogień i krewA Smoczy Dom Produkcja oficjalnie ruszyła w kwietniu 2021 – dwa lata później Gra o tron To koniec po ośmiu sezonach. Akcja serii prequeli rozgrywa się 200 lat przed upadkiem Żelaznego Tronu, kiedy dynastia Targaryenów (krewni Emilia ClarkeDaenerys Targaryen) sędzia. The pierwszy zwiastun Zadebiutował w październiku 2021 roku, a następnie Oficjalny zwiastun który został wydany w maju 2022 roku. W następnym miesiącu HBO opublikowało oficjalny plakat przedstawiający Emmę Darcy jako księżniczkę Rhinerę Targaryen.

The Smoczy Dom W obsadzie znaleźli się Paddy Considine jako król Viserys, Emma D’Arcy jako księżniczka Rheanyra, Matt Smith jako książę Daemon Targaryen, Olivia Kucharz Jak Alicent Hightower, Reese Evan Jak Otto Hightower, Steve Toussaint Jak Lord Corliss Philaerion, Ewa jest lepsza Jak księżniczka Rhaenys Velaryon, Sonoya Mizuno Jak Mesaria i Fabian Frankl Jak sir Kriston Cole.

Od czasu, gdy pokaz prequeli odbył się 200 lat temu wydarzenia mamNie oczekuj, że zobaczysz kultowe postacie, takie jak Jon Snow (Zestaw Harington), Arya Stark (Maisie Williams) i Cersei Lannister (Lina Headey) wyskakuje. Jednak odnotowano, że Seria kontynuacji Jona Snow Pracuje przy HBO, a Kate ponownie wciela się w jego rolę.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.