rzucać Teksańska masakra piłą mechaniczną Jedzenie ciastek z trawy przed kręceniem scen kaskaderskich.

Samir Hussain / Samir Hussain / WireImage

W wywiadzie dla Chelsea Handler on Jimmy Kimmel na żywo!, antenowy otwarty Zabiera jadalny kawałek tuż przed sceną na promenadzie, gdzie jej postać, Elle, mierzy się ze swoim najlepszym przyjacielem, Lee.

Dostała jedzenie od swojego właściciela, Taylor Zachar Perez, który: postęp do niej. Wziął też jedną, ponieważ nie miał więcej scen do nakręcenia.

antenowy wyjaśniono, „Mam bardzo gwałtowny haj”. Dodała: „Wiesz, kiedy jesteś naprawdę na haju, jedyne, co wiesz, to jak powiedzieć „Jestem tak wysoko? Tutaj jesteś. “

Jedna scena z filmu poprosiła Margot o stanie w drzwiach zupełnie naga, i była przerażona. „Tego ranka szedłem do pracy i drżałem, tak przerażony, jak:„ Nie mogę tego zrobić ”. Powiedział.

Członek załogi dał jej trochę tequili o 9 rano, aby uspokoić jej nerwy. Margo Powiedział„Zrobiłem trzy ujęcia, a potem zdjąłem ubranie, zrobiłem scenę i było dobrze. To naprawdę pomogło mi przestać uścisnąć mi ręce i dodało mi pewności siebie”.

3.

Gunnar Hansen, który fotografował w szczególności Leatherface’a, otwarty W swoim pamiętniku, jak wysoko był z ziołami podczas kręcenia Teksańska masakra piłą mechaniczną.

Albert El Ortega / Getty Images

W swojej książce Serial widział sekret: jak stworzyliśmy najsłynniejszy horror na świecie, Gunnar abonent Że człowiek, który był właścicielem tego domu, w którym filmowali, zapuścił chwasty na swoim polu i że personel i aktorzy z niego korzystali.

Firma dystrybucyjna Bryanston

Nawet jeden z redaktorów zrobiony Ciasta z chwastów, które zjedli przed nakręceniem kilku ostatnich scen, w tym niebezpieczne akrobacje.

Firma dystrybucyjna Bryanston

4.

Josh Duhamel przypadkowo pali Prawdziwe szczegóły podczas filmowania astronauta.

Steve Granitz/FilmMagic/Getty Images

Wśród widzów był Space Bell, w którego grał Josh, paląc tampon. Josh opowiadał: „Prawda jest taka, że ​​pierwszy dzień, pierwsze ujęcie filmu, obracałem jointa. Zwykle robią fałszywe zioło, ale nikt mi nie powiedział, że to prawdziwy zioło”. Więc to paliłem I przez następne kilka godzin byłem na haju, a nie powinienem.

5.

Musiał być Michael Rappaport lek podczas filmowania sceneria w prawdziwy romans.

Bank zdjęć Bravo/NBCU za pośrednictwem Getty Images

W filmie Michael musiał być w scenie, w której dwie inne postacie zawierają umowę narkotykową na kolejce górskiej. Rappaport opowiadane, „Nie lubię kolejek górskich. Musieli mnie przekonać do jazdy, a ja zwymiotowałem, więc musieliśmy zrobić to ponownie tydzień później. Za drugim razem podali mi narkotyk. odurzony, a niektórzy pokazują, że płaczę, bo szczerze myślałem, że zawiodę. “

6.

Czy Wesley Snipes? rzekomo Palenie trawki przez cały czas podczas kręcenia Potrójne ostrze.

David Livingston / Getty Images

Patton Oswalt, gwiazda Wesleya, zauważył, że Wesley często był zachwycony. „Wesley był tak zabawnie szalony. Nie wydostałby się ze swojej przyczepy i Palił trawkę cały dzień. To działa dobrze dla mnie, ponieważ mam wszystkie DVD, które chciałem nadrobić. Byliśmy w Vancouver i zawsze padało. Trzymałem drzwi przyczepy otwarte, żeby poczuć wieczorny deszcz, kiedy oglądałem film”.

W filmie Billy zagrał złego złodzieja alkoholika, który jest… spędziłem dwa dni Właściwie picie jako forma działania.

Menażka Powiedział Podczas sceny był jeszcze bardziej pijany, ponieważ jego postać miała pijacki zamęt w centrum handlowym. Billy zaczął dzień od wypicia trzech szklanek wódki i soku żurawinowego, a potem kilku pączków miecza świetlnego. „Kiedy dotarłem do tamtej sceny, prawie nie wiedziałem, że gram w filmie” – powiedział.

Film opowiadał o browarze, więc zawierał wiele scen z postaciami pijącymi piwo. Olivia abonent Że w wielu z tych scen piwo było prawdziwe.

Olivia Powiedział„Złożyliśmy cały film, bo to było prawdziwe piwo, bo piwo w tym zestawie było tańsze niż woda, bo kręciliśmy w browarze”.

Ja też Powiedział„Podczas sceny, w której gram w karty z Jake’em (Johnsonem), dali mi prawdziwe piwo i nie zdawałem sobie z tego sprawy! Za każdym razem, gdy przegrywałem, uderzałem w piwo i nie zdawałem sobie sprawy, że to było prawdziwe, dopóki w połowie. Pomyślałam: „Teraz jestem pijana”. Dodała: „W przypadku niektórych filmów było to dobre i zadziałało na scenie, więc zadziałało dla nich. Ale przede wszystkim uważałem to za naprawdę irytujące”.

9.

Mnóstwo aktorów oszołomiony i zmieszany Podczas kręcenia było głośno.

Reżyser filmowy Richard Linklater, Powiedział to w filmie, „Marihuana nie była prawdziwa, chociaż aktorzy przyznają, że zostali ukamienowani w kilku scenach, szczególnie pod koniec”.

Ben Affleck Powiedział Że jego koledzy, w tym Matthew McConaughey, palili zioło i dużo pili podczas kręcenia filmu, chociaż on sam nie brał udziału.

10.

I wreszcie Dennis Richards i Neve Campbell wspólne margarity Przed nakręceniem sceny pocałunku w dzikie rzeczy.

Pablo Cuadra / WireImage / Getty Images

W pamiętniku Dennisa prawdziwa dziewczyna z sąsiedztwa, Dennis opowiadane Producenci zapytali ją, czy nie ma nic przeciwko prawdziwym francuskim pocałunkom Neve, zamiast udawać pocałunek. Denise zgodziła się i szykując się do pocałunku, napisała: „Nev i ja poszliśmy do jej przyczepy i podzieliliśmy się dzbankiem margarity, zanim zrobiliśmy scenę. Żadne z nas nie pocałowało innej dziewczyny… Każdy ma swój pierwszy raz”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.