Wybraliśmy te produkty niezależnie, ponieważ je kochamy i uważamy, że mogą Ci się spodobać w tych cenach. mi! Ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Niezależnie od tego, czy wracasz do akademika, czy po raz pierwszy wybierasz się na studia, nowy rok szkolny wymaga zakupy. Z Plecaki Dla mnie Przybory szkolne Jeśli chodzi o wystrój akademika, jest wiele rzeczy do kupienia. Jednym z tych niezbędnych elementów jest brodzik. Jeśli dzielisz wspólną łazienkę ze swoimi pływakami, posiadanie zaopatrzonego brodzika prysznicowego jest najskuteczniejszym sposobem na zabieranie przyborów toaletowych tam iz powrotem.

Przy ograniczonej ilości miejsca w akademikach musisz zabrać ze sobą to, co niezbędne. Jeśli potrzebujesz pomocy w zawężeniu listy rzeczy do spakowania, oto kilka niezbędnych rzeczy do kabiny prysznicowej przed kolejnym semestrem.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.