Niektóre były całkiem na miejscu, byłem w szoku.

Niedawno użyłem wymyślnej technologii sztucznej inteligencji, aby dostarczać dzieci od par celebrytów. Zrobiłem portret głowy każdego rodzica w Artbreeder i nieznacznie zmieniłem geny, w tym kolor włosów i oczu, strukturę kości i strukturę włosów, aby uzyskać całkowicie zrobotyzowane dziecko. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się trochę o życiu miłosnym celebrytów i zobaczyć, jak dzieci tych par wyglądają w realnym świecie w porównaniu z tym, jak AI uważa, że ​​powinny być.

1.

Beyonce A Jay Z Poznali się około 1999 roku, a pierścionek założyli w 2018 roku. Duet ma troje dzieci, córkę Blue Ivy i Rumi oraz syna Sir.

niebieski bluszcz Carter Obecnie ma 10 lat i jest pierworodnym dzieckiem pary. Nie powinno dziwić, że odziedziczyła talent artystyczny po rodzicach.

Oto Blue Ivy w oczach AI:

2.

Will Smith Jadę Pinkett Smith poznała w 1995 roku, kiedy brała udział w przesłuchaniu do roli jednej z dziewczyn Willa Nowy książę Bel Air. Pobrali się w 1997 roku i są rodzicami Jadena i Willow Smith – jednego z najsłynniejszych rodzeństwa Hollywood.

Willow Smith Obecnie ma 21 lat i wyrobiła sobie markę w muzyce pop, R&B i rock. Jest także częścią talk show matki i babci, dyskusja przy czerwonym stole.

Tak wygląda Willow według technologii AI:

3.

Julia Roberts On i Daniel Moder poznali się w 2000 roku na planie Meksykańska. Po tym, jak Moder rozwiódł się z pierwszą żoną, para wyszła za mąż w 2002 roku. Mają troje dzieci, bliźniaczki Hazel Patricia i Venus Walter oraz młodszego syna, Henry’ego Daniela Modera.

Hazel Moder ma 17 lat i dorastała z dala od splendoru Hollywood.

Oto jak wygląda Hazel Moder według AI:

4.

Tom Brady On i Bridget Moynahan poznali się w 2004 roku i spotykają się od ponad dwóch lat. Podczas ich krótkiego związku kariera Moynahan kwitła, a Brady nadal grał dla Patriotów. Kiedy zerwali w 2006 roku, Brady przeniósł się do brazylijskiej modelki Modelka Gisele Bundchen. Wkrótce para otrzymała wiadomość od Moynahan, że jest w ciąży z dzieckiem Brady’ego. Szybko do przodu, a Brady z powodzeniem wychował rodzica z Moynahan i jest żonaty z Bündchen od 2009 roku. Mają dwoje dzieci.

John Edward Thomas Moynahan, syn Brady’ego i Moynahan, ma obecnie 14 lat. To dowód na to, że jest to holistyczny Brady Mini.

Oto jak wygląda John Edward Thomas Moynahan według algorytmów AI:

5.

Reese Witherspoon i Ryan Phillippe zrezygnowali w 2006 roku po siedmiu latach małżeństwa – ale byli małżeństwo są na zawsze połączeni dzięki swoim dzieciom, Avie i Deaconowi Phillippe.

Diakon Reese Filip Obecnie ma 18 lat i podąża śladami rodziców w muzyce i aktorstwie. Zadebiutuje jako aktor w trzecim sezonie serialu komediowego Netflix nigdy wcześniej nie robiłem.

Oto, jak według AI wyglądałby Deacon:

6.

na mnie Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills, Kyle Richards i Mauricio Umansky to para potężna. Kyle i Mauricio znają się od 28 lat, a niedawno obchodzili 26. rocznicę ślubu. Mają trzy córki: Alexię, Sophię i Portię Umansky.

Sophia Umansky ma obecnie 22 lata i niedawno ukończyła George Washington University w Waszyngtonie.

Oto jak AI uważa, że ​​Sofia Umansky wygląda:

7.

Randy Gerber i Cindy Crawford są małżeństwem od 1998 roku i mają dwoje dzieci, Kaia i Presley. Crawford żartuje, że ona i jej mąż mogą podziękować za tequilę za swoje 24-letnie małżeństwo.

Kaia Jordan Gerber ma obecnie 20 lat i podąża śladami swojej matki jako modelka i kariera aktorska. Ona też się spotyka Elvis The Heart of Hollywood, Austin Butler – Czy para może stać się ładniejsza niż to?

Tak wygląda Kaia Gerber w oczach sztucznej inteligencji:

8.

David i Victoria Beckham The Jest małżeństwem w Wielkiej Brytanii. Posh Spice podała swój numer Beckhamowi na bilecie lotniczym z Londynu do Manchesteru w 1997 roku. Pobrali się dwa lata później w 1999 roku i mają razem czworo dzieci: BrooklynA RomeoCruz i jego córka Harper

Brooklyn Beckham ma obecnie 23 lata, jest modelką i fotografką. Jest najstarszym synem byłego angielskiego piłkarza Davida Beckhama i brytyjskiej piosenkarki, która została projektantką mody Victorii Beckham.

Oto jak AI myślała, że ​​Brooklyn Beckham wyglądałby:

9.

Justin Timberlake i Jessica Biel są razem od 15 lat. Pobrali się w 2012 roku, a wkrótce potem w 2015 roku powitali swoje pierwsze dziecko, Silasa. W 2020 roku urodziło im się drugie dziecko, Fineasz.

Obecnie Silas Timberlake ma 7 lat. Para udostępnia sporo zdjęć Silasa, a kiedy to robią, rzadko widuje się jego twarz. Co wiemy? Jest uroczy, ma kręcone złote włosy i wygląda Dużo Jak jego matka Jessica Biel.

Tak wygląda Silas w oczach AI:

10.

John Legend i Chrissy Teigen Poznali się na planie teledysku Legend do „Stereo” w 2006 roku i od tego czasu są razem. Od tego czasu są małżeństwem, zagrali razem w innym teledysku, mieli dwoje dzieci (Milesa i Lunę) i wychowali Imperium nieruchomości.

Miles Theodore Stevens niedawno skończył swój drugi rok w maju i jest taki słodki, że aż boli! Mały człowiek to plujący obraz swojego ojca!

Tak wygląda Miles według AI:

11.

Baltrow Ghouinith Spotkał Chrisa Martina za kulisami na imprezie Coldplay w 2002 roku i prawie natychmiast zaczęli się spotykać. W 2003 roku para potajemnie wyszła za mąż. Przez całe małżeństwo mieli dwoje dzieci, Apple i Moses. W 2014 roku Paltrow ogłosiła na swoim blogu o stylu życia, Goop, że biorą rozwód.

Jabłko Martin Obecnie ma 18 lat i niedawno ukończył szkołę średnią. Apple w dużej mierze trzymał się z dala od opinii publicznej; Nawet jej IG jest wyjątkowy.

Oto, jak sztuczna inteligencja myślała, że ​​Apple Martin będzie wyglądał:

12.

aktor Johnny Depp Podczas kręcenia filmu poznała francuską modelkę Vanessę Paradis w Paryżu w 1998 roku Dziewiąta Brama. Para jest razem od 14 lat i ma dwoje dzieci, Jacka i Lily Rose, ale nigdy nie byli małżeństwem. Rozstali się w 2012 roku.

Lily-Rose Depp ma obecnie 23 lata i naśladuje talent artystyczny swoich rodziców. Zagrała w niezliczonych filmach i chodziła dla Chanel, wśród innych designerskich marek.

Oto jak Lily-Rose wygląda według technologii AI:

13.

Matthew McConaughey A Camila Alves są razem od 2006 roku i wyszła za mąż w 2012 roku. Para mieszka w Teksasie i ma razem troje dzieci: Levi, Livingstona i Vidę.

Levi McConaughey ma obecnie 14 lat i jest pierworodnym pary. Z łatwością mógłby zostać bliźniakiem swojego ojca!

Oto jak wygląda Levi według AI:

14.

Gwiazda NBA LeBron James i jego żona Savannah Brinson zaczęli spotykać się w 2002 roku, gdy byli jeszcze nastolatkami – mieli swoją pierwszą randkę w Outback Steakhouse. Pobrali się w 2013 roku i mają troje dzieci: LeBron Jr. „Bronny”, Bryce Maximus i Zuri.

Bronny James ma obecnie 17 lat i jest strażnikiem punktowym i strzeleckim w swojej szkolnej drużynie koszykówki w Los Angeles w Kalifornii.

Oto jak to wygląda zgodnie z technologią AI:

15.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias Od spotkania w 2001 roku są silni. Nikt nie wie, czy rzeczywiście są małżeństwem, ale para powitała bliźniaków, Nicholasa i Lucy, w 2017 roku, a kolejną córkę, Mary, w 2020 roku.

Obecnie Nicholas Iglesias ma 4 lata. Wciąż nie mogę się nadziwić, jak urocze to zdjęcie Anna Kournikova zamieściła na Instagramie z okazji swoich urodzin 16 grudnia 2021 r.

Oto, jak według sztucznej inteligencji Nicholas wyglądałby:

16.

Judd Apatow A Leslie Mann Jest definicją pary komików. Pobrali się w 1997 roku i mają razem dwoje dzieci, Maud i Iris.

Maude Apatow ma obecnie 24 lata i jest najbardziej znana z roli Lexi Howard w serialu HBO. trans. Jest najstarszą córką reżysera Judda Apatowa i aktorki Leslie Mann.

Tak wygląda Maud w oczach sztucznej inteligencji:

17.

Snoop Dogg poznał Chanta Taylora w szkole średniej pod koniec lat 80. XX wieku. Pobrali się w młodym wieku i ostatecznie rozwiedli się w 2004 roku. Ale pobrali się ponownie w 2008 roku po tym, jak Snoop zdał sobie sprawę, że nie może bez niej żyć. Mają razem czworo dzieci: Cordella, Juliana, Cory’ego i Corda Broadusa.

Cori Broadus, lepiej znana na scenie muzycznej jako CHOC, ma obecnie 23 lata. Jest nie tylko piosenkarką i autorką tekstów, ale także właścicielką firmy produkującej błyszczyki do ust o nazwie Choc Factory.

Oto jak Corey wygląda według AI:

18.

Sarah Jessica Parker A Matthew Broderick poznał się w 1991 roku przez brata aktorki. Pobrali się w 1997 roku i mają razem troje dzieci: Jamesa, Marion i Tabithę.

James Wilkie Broderick ma obecnie 19 lat i jest aktorem, muzykiem i influencerem w mediach społecznościowych. Nazywa Manhattan, Nowy Jork swoim domem.

Oto jak AI uważa, że ​​James Broderick mógłby wyglądać:Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.