Dyrektor generalny Warner Bros. powiedział: David Zaslav Jest „bardzo podekscytowany” tym Blask W czwartek, ale ludzie uważają, że powinien zostać pominięty po serii kontrowersji wywołanych przez głównego aktora Ezrę Millera.

Na początku tego tygodnia ogłoszono, że Warner Bros. ona ma postanowiłeś anulować Następny Dziewczyna nietoperz Film, choć już kosztował firmę wspomniany 90 milionów dolarów i był w postprodukcji.

Film ma zagrać gwiazdę na wysokościach Aktorka Leslie Grace w tytułowej roli, z obsadą m.in. JK Simmonsem i Michaelem Keatonem.

Wszystkie główne zdjęcia dla Dziewczyna nietoperz Został ukończony i ludzie byli zaskoczeni decyzją o odłożeniu go na półkę na tak późnym etapie.

Film został wyprodukowany specjalnie dla serwisu streamingowego HBO Max, podają źródła różnorodny: “Decyzja o siekierze” Dziewczyna nietoperz Nie było to spowodowane jakością filmu ani zaangażowaniem filmowców, ale pragnieniem, aby lista filmów DC w studiu była szeroka”.

Jednakże Poczta w Nowym Jorku Zostało to zgłoszone Dziewczyna nietoperz Został już odwołany z powodu negatywnej reakcji testów testowych. “[The screenings] Mówiono, że nie została ona tak dobrze przyjęta przez kinomanów, że studio postanowiło ograniczyć straty i walczyć o przyszłość marki” – twierdził informator.

Oprócz utraty 90 milionów dolarów z Dziewczyna nietoperzWarner Bros., odwołany Również Szufelka! Wakacyjne polowaniekontynuacja Szufelka! To już ich kosztowało 40 milionów dolarów.

Odważna decyzja firmy o anulowaniu filmów już za nie zapłaconych wzbudziła wiele pytań o losy kolejnej odsłony DC Universe. Blask.

Jej przyszłość zawisła w powietrzu przez kilka miesięcy po tym, jak główny aktor, Ezra Miller, znalazł się w centrum szeregu zarzutów, w tym poważnych oskarżeń o uwodzenie i zagrożenie.

Jedna osoba napisała na Twitterze: „Gdyby byli gotowi podpalić 130 milionów dolarów, aby ich nie wypuścić Dziewczyna nietoperz lub Szufelka! Wakacyjne polowanieTak więc Bank Światowy nie ma absolutnie żadnych wymówek, żeby się nie poddawać Blask W okolicznościach otaczających Ezrę Millera. Ilość wydanych pieniędzy nie może już być wymówką.”

Gdyby byli gotowi podpalić 130 milionów dolarów, żeby nie zwolnić Batgirl ani Scoopa! Holiday Haunt, a następnie WB nie mają absolutnie żadnych wymówek, by nie porzucić Flasha, biorąc pod uwagę okoliczności związane z Ezrą Millerem. Kwota, którą na nią wydajesz, nie może już służyć za wymówkę


Twitter: @LoganKenny1

Ezra – osoba niebinarna, która używa ich zaimków – został aresztowany na Hawajach Dwa razy w ciągu kilku miesięcy Na początku roku został również objęty zakazem zbliżania się.

Na początku zostali złapani 28 marca Kiedy zostali wychowani przez grupę klientów w hawajskim barze, śpiewali karaoke. Ezra został oskarżony o wykrzykiwanie przekleństw na grupę i strzelanie do mężczyzny, który grał w rzutki.

Aktor został aresztowany i oskarżony, zanim został zwolniony za kaucją w wysokości 500 dolarów. Następnego dnia lokalna para złożyła tymczasowy zakaz zbliżania się do Ezry po tym, jak twierdziła, że ​​gwiazda to zrobiła. Włamali się do ich sypialni i groził im.

W policyjnym raporcie Ezra został oskarżony o powiedzenie mężczyźnie: „Pochowam ciebie i twoją rozpustną żonę”. Mówiono również, że Ezra ukradł portfel mężczyzny, w którym znajdowały się jego karty bankowe, karta ubezpieczenia społecznego, prawo jazdy i paszport kobiety.

W kwietniu Ezra był Aresztowany i zatrzymany Napaść drugiego stopnia po tym, jak zostali oskarżeni o rzucenie krzesłem w 26-letnią kobietę, uderzenie jej i pozostawienie półcalowej rany. Ezra był podobno wściekły po tym, jak poproszono go o opuszczenie domu na Hawajach.

7 czerwca indiański aktywista Chase Iron Eyes i jego żona Sarah Jumping Eagle, Złóż wniosek o ochronę przeciwko Ezrze Millerowi w Standing Rock Sioux Tribal Court po tym, jak zaniepokoili się o bezpieczeństwo swojej 18-letniej Toccaty.

Ezra i Tokata spotkali się po raz pierwszy, gdy Tokata miał 12 lat, a Ezra 23. Nawiązali bliską przyjaźń, a Toccata podróżował po świecie z Ezrą.

Moja córka Toccata Iron Eyes nie miała telefonu od stycznia 2022 roku, #EzraMiller kontroluje Instagram toccata. Jeśli znasz lokalizację toccaty – proszę o kontakt. #MMIW #mmiw #WarnerBros #MuteRKelly #mniwiconi #rezpectourwater #metoo #equitynow


Twitter: @drjumpingeagle

Rozkaz oskarżył Ezrę o „fizyczne i emocjonalne znęcanie się, psychologiczną manipulację, fizyczne zastraszanie i zagrażanie bezpieczeństwu i dobremu samopoczuciu 18-letniego Toccaty Iron Eyes”.

Zaledwie kilka tygodni później, 29 czerwca, wystąpił Zgłoszono Daily Beast Matce i jej 12-letniemu dziecku przyznano tymczasowy zakaz nękania Ezry po tym, jak stwierdzili, że aktor zachowywał się niewłaściwie w stosunku do młodych mężczyzn.

Dyrektorzy Warner Bros. i DC wspomniany organizować spotkania awaryjne w marcu, aby omówić przyszłość Ezry jako Flasha i wygląda na to, że na razie wstrzymali wszelkie przyszłe projekty z nimi.

Zrobili już samodzielny film dla postaci, Blaskz Ezrą w 2021 r., a premiera zaplanowana na czerwiec 2023 r.

Ale Dziewczyna nietoperz Los wskazuje, że Warner Bros. DC nie przejmuje się zbytnio porzucaniem projektów, a ich wykluczenie doprowadziło do spekulacji, że Blask Dalej może być na bloku do krojenia.

Ponieważ Batgirl została już anulowana, podobno następna będzie Supergirl. Zastanawiam się, ile czasu zajmie, zanim flash też dostanie cios?


Twitter: @TheCriticalDri2

Jednak tak nie jest i podczas rozmowy o zarobkach Warner Bros. za drugi kwartał. Odkrycie W czwartek dyrektor generalny David Zaslav potwierdził, że studio pójdzie do przodu Lampa błyskowa Wydanie.

Omówić BlaskA czarny AdamA Shazam! 2A różnorodny „Widzieliśmy je, uważamy, że są świetne i uważamy, że możemy je ulepszyć” – powiedział Zaslav.

Dodał, że był “bardzo podekscytowany nimi”.

zwyczaj Blask Konto na Twitterze ujawniło również rzekomą wiadomość od producenta filmu, Barbary Muschietti, w środę, w której zapewniła, że ​​„wszystko jest dobre we Flashu”.

Aktualizacja późno w nocy! Scarlett Speedster wciąż ma trafić do kin na całym świecie 23 czerwca 2023 roku. W związku z niedawną metamorfozą DCEU, producentka THE FLASH Barbara Muschietti chce uspokoić fanów, że „we Flashland wszystko jest dobrze”. #Blask


Twitter: FlashFilmNews

Decyzja wywołała poważny sprzeciw, zwłaszcza po Dziewczyna nietoperz anulowany.

Na Twitterze jedna osoba napisała: „[Zaslav] Powiedział Blask Czy „Nadchodzący duży film” DC odmówił zajęcia się zachowaniem Ezry Millera? Osoba dodała, że ​​wygląda „kontrowersyjna” Dziewczyna nietoperz Zostali zwolnieni, ale Ezra zachował swoją rolę.

To fajne i w ogóle, każdego dnia cenię jakość ponad ilość, ale czy to naprawdę ma znaczenie, kiedy mówi, że Flash to „fantastyczny nadchodzący film DC” i odmawia zajęcia się zachowaniem Ezry Millera? Wydaje się kontrowersyjne, że Batgirl została wyeliminowana, a Ezra nadal zachowuje swoją rolę https://t.co/GnNN3gipgo


Twitter: @JennRoback

Morał z połączenia hbomax i Discoveryplus jest taki: nadal będą wydawać film z człowiekiem śmiecia (Ezra Miller), ale anulują film, który już powstał. Dziewczyna nietoperz Stworzony przez BIPOC. Inna osoba napisała, że ​​David Zaslav + Co. Powinieneś się wstydzić.”

Morał z połączenia hbomax i Discoveryplus jest taki: będą nadal wydawać film z człowiekiem śmiecia (Ezra Miller), ale anulują film Batgirl, który został już nakręcony i zagrany przez BIPOC. David Zaslav + Co. powinien się wstydzić.. #WarnerBrosDiscovery


Twitter: @theauditoria

„Więc Bank Światowy nie anuluje Blask Pomimo wszystkich bzdur, które zrobił Ezra Miller, ale on anuluje Dziewczyna nietoperz Chociaż nie ma z tym żadnych kontrowersji i to już praktycznie koniec” – napisał ktoś inny – „WB żartujesz sobie?!?!”

Więc WB nie anuluje Flasha pomimo tych wszystkich bzdur popełnionych przez Ezrę Millera, ale anuluje Batgirl pomimo braku kontrowersji z tym związanych i to praktycznie koniec, WB żartujesz?!?!


Twitter: @ActorCentralVA

„Fakt, że są na półkach Dziewczyna nietoperz Ale nadal planują to wydać Blask Ktoś inny skomentował film i modlił się, aby w ciągu ostatnich dwóch lat nikt nie czytał w Internecie ani jednej historii Ezry Millera… wybór.”

Fakt, że przypinają Batgirl, ale wciąż planują wydanie filmu Flash i modlą się, aby w jakiś sposób nikt nie czytał historii Ezry Millera w Internecie przez ostatnie dwa lata, jest… wyborem. https://t.co/9eXrprzIA2


Twitter: @LacyMB

„Fakt, że Warner Bros. chce to odpuścić Dziewczyna nietoperz Ponieważ uważają, że nie będzie wystarczająco popularny, a mimo to zostanie wydany Blask Nawet po serii okropnych rzeczy, które zrobiłem / o których zostałem oskarżony, Ezra Miller stał się całkowicie obrzydliwy” – napisał ktoś inny.

Fakt, że Warner Bros. jest gotów schrzanić Batgirl, ponieważ uważają, że nie będzie wystarczająco popularna, a mimo to będzie nadal strzelać z Flasha nawet po serii okropnych rzeczy, o które Ezra Miller zrobił/został oskarżony robienie, jest absolutnie obrzydliwe.


Twitter: @midnight_echoes

Podczas gdy Dziewczyna nietoperz Studio kosztowało miliony, mniej niż połowę Lampa błyskowa Szacowany budżet to 200 milionów dolarów, co sprawia, że ​​jest to znacznie droższa ofiara.

Oprócz Blask To będzie znaczący film crossover, który po raz pierwszy połączy Batmana Afflecka i Michaela Keatona. Powinno Blask Odgrywa więc ważną rolę w przyszłości filmu DC.

Tymczasem wbrew doniesieniom Dziewczyna nietoperz Występy, publiczność testowa dla Blask Mówi się, że miał podobało mi się Film, który jest niewątpliwie głównym czynnikiem w Warner Bros. ‘ Decyzja o przystąpieniu do jego wydania.

Ezra nie skomentował publicznie żadnego z zarzutów przeciwko nim, a ich przedstawiciele nie odpowiedzieli na prośby o komentarz. Jednak źródło podało w czerwcu różnorodny Miller ma nadzieję, że w pewnym momencie rozwiąże zarzuty, ale postanowił skupić się szczególnie na ich zdrowiu i powrocie do zdrowia w nadchodzących miesiącach.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.