Przeprowadziliśmy wywiad z Crystal Kung Minkoff, ponieważ uważamy, że pokochasz jej wybór w tych cenach. mi! Ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Zegarek Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills To luksusowy wypad, oczywiście poza pewnymi dramatami. Kobiety naprawdę to przynoszą PoezjaA MakijażA OdzieżA nawet wystrój domu. Glamour to nazwa gry, a przynajmniej tak to brzmi. Tak, wszyscy mają profesjonalną pomoc tu i tam ze stylistami i wizażystami, ale czasami gospodynie domowe są takie jak reszta z nas w swoim dążeniu do Znaleziska przyjazne dla budżetu. Faktycznie, Kryształ Kong Minkoff MI! Chodzi o jej zaskakująco sensowne stroje, które nosi w serialu.

The RHOBH Gwiazda ujawniła: „To była moja ostatnia spowiedź” Najlepsze 38. Najwyższa kwota przedtem wynosiła mniej niż 200 USD. Mój pierwszy wzrok miał mniej niż 300 dolarów. W tym sezonie było to bardzo celowe, ponieważ serial jest o glamour i rozumiem to, co jest naprawdę ważne, ale możesz mieć glamour z ograniczonym budżetem.

Jeśli chcesz przekazywać Crystal glamour z ograniczonym budżetem, zapoznaj się z jej najlepszym wywiadem dotyczącym spowiedzi.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.