Peyton Manning, Eli Manning, Cooper ManningPokaż galerięŹródło: Darron Cummings/AP/Shutterstock

Peyton Manning46-latka jest znana jako jedna z najpopularniejszych zawodniczek futbolu amerykańskiego Znani pomocnicy W historii, ale to nie jedyny sukces w rodzinie. Po graniu w zawodową piłkę nożną przez 18 sezonów od 1998 do przejścia na emeryturę w 2015, Peyton wywarł trwałe wrażenie w świecie NFL, w tym czas w obu drużynach. Indianapolis Colts i Denver Broncos. Wygrał dwa Super Bowls, po jednym dla każdej drużyny, i wykonał 539 przyłożeń w asystach, ale jego tata, Archiego Manninga73 i jego brat Eli Manning, 41, był także niezapomnianym rozgrywającym NFL. Archie zagrał 13 sezonów, a Eli 16, dzięki czemu nazwisko Manninga było jednym z najbardziej rozpoznawalnych w całej lidze.

Syn Archiego i Peyton oraz drugi brat Ellie, Cooper Manning, 48, nie jest w centrum uwagi, jak inni członkowie jego rodziny, ale także zrobił ogromny ślad w wybranej przez siebie karierze. Dowiedz się więcej o braciach Peyton, Ellie i Cooper, ich historii pracy i życiu osobistym poniżej!

Eli Manning

Peyton Manning, Eli Manning
Eli Manning otrzymał kilka rad od Peyton przed meczem NFL. ((John Amis/AP/Shutterstock)

Eli, podobnie jak jego starszy brat Peyton, jest najbardziej znany ze swojej kariery rozgrywającego w NFL. Wykwalifikowany sportowiec, który urodził się w Nowym Orleanie, Los Angeles i jest Najmłodszy brat Manningapodążając śladami Peytona, kiedy grał zawodową piłkę nożną przez 16 sezonów od 2004 roku do przejścia na emeryturę w 2019 roku. Wygrał dwa Super Bowls, grając przeciwko Patrioci nowej Anglii do Giganci Nowego Jorku Dwukrotnie był najlepszym graczem. Zaczął grać w college’u dla Ole Miss, zanim został po raz pierwszy wybrany w drafcie NFL 2004 przez Ładowarki w San Diego. Następnie został sprzedany do Giants i stał się jednym z najbardziej pamiętnych graczy w drużynie, zajmując ósme miejsce w historii w mijanych jardach i dziewiąte w przyłożeniach.

Oprócz piłki nożnej przez lata był zaangażowany w inne projekty, takie jak bycie rzecznikiem Citizen Watch Co, Toyota of New Jersey i Reebok. Był także jednym z niewielu piłkarzy, którzy gościli Sobotnia noc na żywo W 2012 r. zaczął spotykać się ze studentem mody Abby McGraw Podczas jego dni na Uniwersytecie Mississippi pobrali się w 2008 roku. Mają czworo dzieci, w tym trzy córki, Ava11, Lucyi 9 i Karolina7 i jego syn, Karol3, razem i od 2022 r. mieszkają w Summit w stanie New Jersey.

Cooper Manning

Cooper Manning, Archie Manning
Cooper Manning, w centrum, śmieje się, podczas gdy jego ojciec Archie drwi z niego za spóźnienie na konferencję prasową. (Matthew Hinton/AFP/Shutterstock)

Cooper jest najstarszym z braci Manning. Chociaż nie skończył zawodowo grać w piłkę nożną, podobno próbował ponownie uprawiać ten sport w liceum. Trenował w terenie z Peytonem, według Raport dotyczący jajnikówI zrobił imponujące postępy, zanim zaproponowano mu grę dla Ole Miss. Przed wyjazdem na boisko zaczął odczuwać drętwienie i utratę kontroli w ramionach i zdiagnozowano u niego problemy z kręgosłupem, które spowodowały, że jego sny o NFL były tylko snami.

Pomimo trudnych wiadomości, Cooper kontynuował realizację innych celów, a Happy został wspólnikiem w firmie energetycznej w Houston. Później zmienił kurs i został pierwszym dyrektorem zarządzającym ds. relacji inwestorskich w firmie z branży nieruchomości w Chicago. Jego różne ścieżki kariery nie trzymały go całkowicie z dala od profesjonalnej piłki nożnej. Ciężko pracujący kawałek pracował również w transmisji dla Foxa Rozpoczęcie NFL i gospodarze Obserwacja załogi Dla Fox Sports.

Jeśli chodzi o życie osobiste, Cooper jest żonaty Ellen Heidingfelder w 1999 roku i dzielą razem troje dzieci, w tym majonez20, Łuki 18 i Hyde, 16. Arch i Hyde poszli w ślady swoich wujów i grali jako rozgrywający w Center Football w Isidore Newman High School w Nowym Orleanie. Od 2022 r. Arch planuje wyjechać na University of Texas, gdzie będzie grał w Texas Longhorns.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.