Czasami nie możesz się załamać.

Tak było w przypadku Wyspa Miłości, USA‘s Felipe Gomezktóry został wyrzucony przez Courtney Boerner 31 lipca odcinek seria paw– Decyzja, o której najwyraźniej wiedział, że nadchodzi. Jako Felipe E! Wiadomości po usunięciu: „Jestem wrażliwą osobą i wiedziałem, że wybierze naciśnij [Fins]. Ale to jest dobre.”

„Wiem, że uczucia w willi zmieniają się cały czas i musisz podjąć decyzję w oparciu o to, jak się wtedy czujesz”. Więc powiedziałem jej po prostu: „Jeśli jesteś zadowolona ze swojej decyzji, [that’s] najważniejsze. Nie będę cię winić i nie będę smutna, zła ani nic. To Twój wybór.'”

Gdyby Felipe był w stanie wrócić i samodzielnie dokonać nowego wyboru, ujawniłby to… Maddy McClanahan To byłby jego wybór – zwłaszcza w świetle niedawnej zmiany, która dotyczyła jej, Andy FoenA Ugryzienie Sydney A Izajasz Campbell.

„Wiedziała, że ​​kocha Andy’ego i była zła, że ​​Sydney została wybrana przeciwko niej” – wyjaśnił Phillip. “Ale dla mnie to było w porządku z Kourtney, więc dlaczego miałbym się zmienić i być trochę bardziej zdezorientowany, wiesz?”Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.