Pokaż galerięŹródło: Michael Caulfield / AP / Shutterstock

Jennifer Aniston Opublikowano najsłodsze okrzyki dla najlepszego przyjaciela Lisa Kudrow W jej pięćdziesiąte dziewiąte urodziny! Jane, 53 lata, wysłana jako Seria odbitych zdjęć przez lata, w tym jedną z 29 nagród People’s Choice Awards w 2003 roku. Napisała „Happy Birthday @lisakudrow”, a następnie „Kocham cię”, nad zabawnym GIF-em z ich dwójką. przyjaciele Postacie Rachel Green i Phoebe Bavai. Ostatnie zdjęcie przedstawiało Jane całującą Lisę w czoło.

Courteney Cox, która grała Rachel i Phoebe na ekranie BFF Monica, również podzieliła się uroczym postem. 58-letni Kurt i Lisa śmieją się razem w filmie na Instagramie, w którym aktorka napisała: „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin… Zrobisz wszystko lepiej. I śmieszniej!”

Jennifer Aniston i Lisa Kudrow. (Michael Caulfield/AFP/Shutterstock)

Bliska więź między Lisą, Jennifer i Courteney sięga 1994 roku, kiedy trio było Rozpoczęły się prace przyjaciele Wraz z męskimi gwiazdami David SchwimmerA Matt LeBlancA Mateusz Perry. Postacie ewoluowały od wczesnych lat dwudziestych do trzydziestych w serialu, który obejmował dziesięć sezonów – biorąc ostatni łuk po dekada w NBC w 2004 roku. Poza ekranem Lisa, Jen i Court są znani z prawdziwych BFF – co nie zmieniło się od 19 lat.

Po kilku opóźnieniach pierwotna obsada została w końcu ponownie zjednoczona dla Długo oczekiwane spotkanie HBO Max, gdzie przypomnieli sobie pracę nad serialem i poszli w dół pasa pamięci. Początkowo wydarzenie miało odbyć się w 2020 roku, ale nie zostało przełożone z powodu ograniczeń COVID-19. W końcu obsada zdecydowała się nie tworzyć wirtualnej wersji przez Zoom, aby dać fanom wyjątkową przewagę, na którą naprawdę zasługują.

Przed wydarzeniem specjalnym Lisa ujawniła, że ​​chociaż Jen i Courteney widują się regularnie, minęło trochę czasu, zanim cała sześcioosobowa grupa ponownie się zjednoczyła. „Nie byliśmy wszyscy w tym samym pokoju przed ludźmi – to znaczy, byliśmy prywatnie kilka lat temu, ale to wszystko. Cały sens polega na tym, aby znajdować się w tym samym pokoju. To się nie zmieniło Powiedziała, że ​​HBO Max ma ogromną cierpliwość i zrozumienie.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.