Iggy Azalia, OnyksPokaż galerięŹródło obrazu: NEMO / BACKGRID

Iggy Azalia32, dał fanom spojrzenie na nią dorastający syn, onyks, w jej ostatnim poście na Instagramie, i to było niesamowite. Raper pojawił się na krześle do makijażu i ma uroczą dwulatkę, którą dzieli ze swoim byłym Playboi Carti, siedząca na kolanach i obejmująca zdjęcia, w poście. Miała na sobie pomarańczową koszulę i zwisała część jej długich blond włosów, podczas gdy dziecko pokazywało loki i oboje pogodzili się patrząc w lustro.

“Mój chłopak i ja chodzimy wszędzie razem. Nigdy nie ze mną” – skomentował zdjęcia Iggy, które spotkały się z mnóstwem komplementów od fanów. “Potężniejsza nazwa binarna? Jeden fan napisał, a drugi napisał: „Niemożliwe 🔥”. Trzeci nazywa się Onyks „najsłodszy”, a czwarty to po prostu „Kochamy cię”.

Przed ostatnim zestawem zdjęć matki i syna Iggy trafiła na nagłówki jej olśniewających seksowny kostium Na Long Beach Pride Parade trzy tygodnie temu. Miała na sobie czarny kombinezon, który pomógł jej afiszować się ze stonowanym brzuchem i parę kabaretek podczas występów na widowni. Miała też na sobie czarne szpilki na szpilkach, a niektóre z jej długich włosów były spięte w kucyki.

Iggy Azalia, Onyks
Iggy Azalea i jej syn Onyx, gdy był młodszy. (Nemo/Tło)

Kiedy nie zwraca na siebie uwagi na scenie, Iggy robi więcej zdjęć i filmów w mediach społecznościowych. Oprócz zdjęć i filmów z synem często udostępnia zdjęcia i filmy ze sobą i znajomym, a jeden z nich niedawno pokazał ją w pomarańczowe bikini uwodzenie Kiedy była na wakacjach w Cabo San Lucas w Meksyku. Utalentowana gwiazda świętowała swoje urodziny w klipie i piła drinki z przyjaciółmi, gdy jest na wodzie.

Inny klip pokazał jej wylegiwanie się w basenie w tych samych dwóch kawałkach, podczas gdy jej przyjaciółka śpiewała przy muzyce grającej w tle. Uniosła włosy i okulary przeciwsłoneczne przez głowę i spojrzała poważnie w kamerę. Po skierowaniu kamery do swojego pełnego zabawy chłopaka, żartobliwie wystawia język, udowadniając, że ona też świetnie się bawi.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.