Joe i Melissa GorgaPokaż galerięŹródło zdjęcia: AFF-USA / Shutterstock

Nie wszystko jest w porządku Teresa Giudice50, szykuję się na Chodzenie w przejściu. Nowy raport twierdzi, że jej brat Joe Gorga42 lata i jego żona (była BFF Teresa Melissa Gorga), 43, nie będzie uczestniczyć w ślubach. źródło powiedział Szósta strona że chociaż zostali „zaproszeni”, para odmówiła zaproszenia na ślub jedynego brata Joe. „Było dużo napięcia Gospodynie domowe Pokaż źródło jako ilustrację, ale nie podano dalszych szczegółów.

Joe i Melissa Gorga
Joe i Melissa Gorga (AFF-USA / Shutterstock)

Zdjęcia Teresy w mediach społecznościowych z jej wspólnego wieczoru kawalerskiego/panieńskiego z Louisem nie zawierały zdjęć Joego i Melissy. Ale od jakiegoś czasu pojawiają się problemy. The Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey Współpracownicy nie zgodzili się na początku tego roku, jak przyznała Melissa „Bez winy” z powodu utraty jej dawnej szybkiej przyjaźni z Teresą.

„Naprawdę czuję, że przeszłam całą drogę” – powiedziała Melissa. Plaże Pamiętam wszystko Podcast w maju. „Nie mam poczucia winy”. Powiedziała też, że czuła się „wolna” po tym, jak doszli do porozumienia podczas szczebel drabiny sezon 12 zjazd. „Można powiedzieć, że nie mamy najlepszych relacji i nie czuję się winna, że ​​to powiedziałam, ponieważ tak bardzo się starałam i wiem, że tak bardzo się starałam – dla moich teściów i Joe” – powiedziała. Teresa powiedziała Melissie, że…nie bliskoPotem Melissa wbiła się w nóż. „Przestańmy udawać, że mamy związek [then] Ponieważ udowadniasz wszystkim, że nie.

Nie pomogło, że Teresa również skrytykowała swojego brata podczas nagrywania odcinka zjazdu, wyprowadzając go z planu, mówiąc: „Powinieneś przestać mnie lekceważyć” i „zachowywać się jak siostra”. Teresa powiedziała później, że będzie: “wziąć na siebie winę” Potwierdziła, że ​​„uwielbia” swojego brata, ale w oparciu o najnowszy raport, wydaje się, że to nie wystarczy, aby uzdrowić szczelinę.

Wygląda jednak na to, że panna młoda jest szczęśliwa przed ślubem. ona była Widziałem całującego się kaznodziei Luis Ruelas Przybyli na próbę w posiadłości Park Chateau Estate w East Brunswick w stanie New Jersey w piątek, 5 sierpnia.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.