Katy Perry Orlando Bloom Więcej dzieciPokaż galerięŹródło zdjęcia: Greg DeGauer / styczeń Images / Shutterstock

Katy Perry Gotowy na dziecko numer 2! Twórca hitów „Dark Horse” (37 lat) i jej narzeczony Orlando Bloom45 lat, są już rodzicami swojej córki Stokrotka Gołębica, który 26 sierpnia zakończy swój drugi rok. Ale księżniczka popu przyznała w niedawnym wywiadzie, że jest otwarta na posiadanie większej liczby dzieci.

Katy Perry Orlando Bloom Więcej dzieci
Katy Perry jest gotowa na więcej dzieci z Orlando Bloom (360 / BACKGRID)

The Amerykański idol Sędzia Otworzyła się na temat możliwości posiadania większej liczby dzieci podczas przemawiania w HEIMAT, świętując wprowadzenie na rynek swojego bezalkoholowego napoju gazowanego De Soi. „Jestem intrygantką. Więc zobaczymy” – przyznała Katie Ludzie czasopismo.

Para narzeczonych powitała razem swoje pierwsze dziecko, Daisy Dove, w sierpniu 2020 roku. Angielska gwiazda jest także ojcem syna korek11 lat od poprzedniego małżeństwa do Miranda Kerr.

Katy Perry Orlando Bloom Więcej dzieci
Katie i Orlando powitali córkę Daisy Dove w sierpniu 2020 r. (GHOST / Shutterstock)

tak jak my Wcześniej wspomniane Zaledwie kilka miesięcy temu, w kwietniu, chociaż Katie może zobaczyć w przyszłości drugie dziecko, obecnie koncentruje się na swojej karierze. „Jestem w Vegas i nie mogę zrobić tego koncertu z czymkolwiek w żołądku – zwłaszcza ludzkim” – powiedziała piosenkarka „Fireworks”, omawiając swój prezent. Zakwaterowanie w Las VegasA graktóra rozpoczęła się w grudniu 2021 i potrwa do sierpnia 2022.

The Piosenkarz nominowany do nagrody Grammy i Władca Pierścieni Aktor zaręczył się w Walentynki w 2019 roku. Obaj trzymali się bardzo dobrze przez następne kilka miesięcy, a nawet chodzili po czerwonym dywanie na Met Gala osobno w tym roku w maju. Jednak w sierpniu pojawiły się niesławne zdjęcia przejażdżki nago wiosłem w Orlando z Katie u jego boku i nie było tajemnicą, że był to oficjalny artykuł! Obaj wzięli udział w imprezie Vanity Fair Oscars pod koniec lutego 2017 r., Ale zaledwie kilka dni później potwierdzili swoją separację. W sierpniu zauważono ich razem na Ed Sheeran bal, a przed Sylwestrem znów razem spędzali wakacje. Katie potwierdziła, że ​​jest poza rynkiem w wywiadzie z marca 2018 r. i od tego czasu oboje są silni.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.