Andrea ErvolinoPokaż galerięŹródło obrazu: REX / Shutterstock

Selena Gomez Widziano ją, jak robi to, co robi najlepiej w środę, 3 sierpnia – wyglądając luksusowo i niesamowicie. To samo w sobie nie jest poza porządkiem porządkowym Po prostu zabijam w budynku Gwiazda, 30 lat. Ale najnowszy slick Seleny, wygląd stroju kąpielowego Na jachcie w Positano był jeden godny uwagi wyjątek – obecność rozbitego, mistrzowskiego producenta filmowego Andrea Ervolino34. Fotki, które możesz Popatrz tutajSelena trzymała go za ręce, gdy pomagał jej wejść do wody, wylegiwał się obok niego w słońcu, a nawet usiadł blisko niego, gdy rozmawiali przy stole. Na innych zdjęciach Andrea zalotnie chwyciła się za kostki, gdy pływał w wodzie, jej stopy zwisały z łodzi.

Andrea Ervolino
Andrea Irvolino (Maurizio D’Avanzo / Agencja ipa n / Shutterstock)

To nie pierwszy raz, kiedy spotyka się z reżyserem, przedsiębiorcą i przedsiębiorcą. Para była związana w środku ostatnie cztery lataTak więc ta ostatnia scena zdecydowanie sprawiła, że ​​tłum zaczął mówić. Andrea po raz pierwszy trafiła na nagłówki gazet Kiedy on i Selena Po raz pierwszy zauważono je wędrując po Rzymie! Teraz nic nie wskazuje na to, że było to coś innego niż spotkanie platoniczne, ale mieliśmy nadzieję, że było to bardziej dla Sela, ponieważ Andrea Super słodki i udany.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o włoskim producencie filmowym, którego zauważono, gdy zbliżał się do Seleny na jachcie!

1. Andrea Iervolino uruchomiła TaTaTu w 2018 roku.
TaTaTu to platforma oparta na blockchain, która łączy media społecznościowe, filmy i oglądanie! Według witryny jest to „pierwsza platforma wideo na żądanie i sieci społecznościowej, która nagradza za oglądanie akcji, teledysków, sportu, gier i treści o celebrytach”. Bardzo przyjemny!

2. Zadebiutował w produkcji filmowej w Stanach Zjednoczonych.
Andrea Kupiec wenecki Miał światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji jako jego pierwszy filmowy projekt.

3. Andrea Riche wstrząsnął Hollywood, kiedy ogłosił, że przerobi Christophera Nolana pamiątka.
W 2016 roku Andrea i jego firma AMBI Pictures ogłosili, że są w trakcie odtwarzania thrillera pamiątka, Co zasadniczo dało Christopherowi Nolanowi jego imię. Inni producenci i reżyserzy byli zaskoczeni, że Andrea dotknie klasyka. W kwietniu 2018 roku Andrea wyjaśniła, że ​​film niekoniecznie będzie remake’iem, ale raczej „coś podobnego”.

4. Producentem był Andrea Złe intencje Program telewizyjny!
Więc musimy mu podziękować za próbę przywrócenia tego klasyka! Niestety, NBC ponownie przepuściło pilota w 2016 roku, ale Andrea i jego partnerka, Lady Monica Bacardi, pracują nad ponownym uruchomieniem telewizora.

5. Andrea ma swój portret z Johnem Travoltą i Shanią Twain!
Whoa, co za sztab! Ostatnim głośnym filmem Andrei był film wyścigowy „Trading Paint” z udziałem John TravoltaA Shania TwinA Michael MadsenA Tony Sebastian A Kevin Dunn.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.