kot dojaPokaż galerięŹródło zdjęcia: Agencja prasowa obrazu / NurPhoto / Shutterstock

Bez włosów, nie ma problemu. kot doja26 lat, pokazała to brzęcząca fryzura Na Instagramie Na żywo, gdzie ona jest Również Użyła brzytwy, aby całkowicie ogolić brwi. Jej zagorzali fani zabrali się na Instagram, aby zobaczyć jej szokujący klip wideo 4 sierpnia. Ubrana w kolorową kurtkę Doja opowiadała o swojej decyzji, by zgolić włosy przed zdjęciem brwi.

„Czuję, że i tak nigdy nie powinnam mieć włosów. Nigdy nie lubiłam włosów. Nie mogę ci powiedzieć raz, od początku mojego życia, że ​​powiedziałam:„ To fajne ”. Powiedziała: „ Po prostu nie lubię mieć włosów”. Twórca hitów „Say So” wyjaśnił również, jak czuła się „zbyt zmęczona podczas ćwiczeń”, gdy miała na głowie perukę. „Chciałem pracować, ale nie mogłem się skupić ponieważ bardziej martwiłem się o mój wygląd. Albo jak wyglądały moje włosy, jak mogę je przyczepić do skóry głowy – powiedziała Doja.

kot doja
Doja Cat (fot. Agencja prasowa Image/NurPhoto/Shutterstock)

Doja przyznała, że ​​to „nie do wiary”, że tak długo zajęło jej golenie włosów. „Po pierwsze, nie usuwam włosów. Nie noszę ich normalnie, bo ich nie czuję. To tylko koszmar, stary. Skończyłem z tym”. The Zdobywca nagrody Grammy Powiedziała, że ​​„naprawdę kocha” swoją nową fryzurę.

Jeśli chodzi o brwi, Doja użyła czarnej brzytwy, aby całkowicie je ogolić na swoim IG Live. Do obserwowania procesu użyłam różowego lustra w kształcie serca. Doga rapuje podczas golenia brwi i od razu była zadowolona z rezultatów. Słynna piosenkarka ma ponad 24 miliony obserwujących na IG, więc można śmiało powiedzieć Dużo ludzi było świadkami niezwykłej przemiany Dogi.

Doja zazwyczaj nosi wspaniałe ciemne włosy na publiczne okazje. Ale zmieniła fryzurę podczas rozdania nagród Grammy w 2022 roku, gdzie wygrała najlepszy występ w duecie/pop. ona miała na sobie kolczaste blond updoWraz z jej uroczą błękitną sukienką.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.