Czy jesteś gotowy na wspaniałe królewskie zdjęcia?

Księżniczka Charlotte Dołącz do jej rodziców książę William A Kate Middleton Na Igrzyskach Wspólnoty Narodów w Birmingham w Anglii 2 sierpnia. I powiedzmy, że 7-latek delikatnie ukradł show.

Charlotte przybyła na turniej w dżersejowej sukience Rachel Riley w granatowe i kości słoniowej w paski i ozdobiony koronką kołnierzyk, aby uzupełnić jej wygląd plecionymi warkoczami. Jeśli chodzi o mamę i tatę, księżna Cambridge miała na sobie biały garnitur Aleksandra McQueena, a książę niebieską marynarkę, niebieską koszulę i spodnie khaki.

Podczas wycieczki rodzina oglądała różne wydarzenia sportowe, w tym pływanie i hokej, a także odwiedziła Dom Pomocy Sportowej, gdzie rozmawiali ze sportowcami. Kate jest patronką organizacji non-profit, która wspiera młodych sportowców poprzez nagrody, stypendia i możliwości rozwoju osobistego od 2013 roku.

To był pierwszy raz, kiedy William i Kate Charlotte wnieśli solo królewskie zaręczyny (często dołączyło do nich jej rodzeństwo). Książę Jerzyi 9 i Książę Ludwik, 4). Wydaje się, że jest to zgodne z jej zainteresowaniami. Podobnie jak jej rodzice, Charlotte udowodniła, że ​​jest fanką sportu (czy widziałeś jej wiadomość wideo, w której chciałaby, aby drużyna piłkarska była lwicami? Powodzenia i niech cię Bóg błogosławi przed zwycięstwem w Pucharze Narodów Europy 2022)?Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.