Notatki Ryana:

Co mi się podobało:

Naprawdę myślę, że SmoothGlo mi dał Miękki przegląd na mojej twarzy. Kilkoro znajomych powiedziało mi, że moja skóra wyglądała świetnie, kiedy mnie zobaczyli. A ja jestem z Jersey, więc nie dajemy fałszywych komplementów.

Dla mnie to było Stosunkowo niski ból.

Zabiegi też były świetne Pomocny w zapobieganiu pojawianiu się pryszczy na czoleGdzie je dostawałem.

Bardzo SmoothGlo Hair nowoczesny. Urządzenie nie jest dużym przerażającym urządzeniem, ponieważ nie masz pojęcia, co się dzieje. The Niesamowite ustawienia filtrów – To tak, jakbyś zastosował swoje potrzeby w postaci filtra iPhone’a.

tam też Mały przestój.

Jesteś Możesz go dostać podczas robienia zastrzyków i botoksu. Podczas niektórych sesji odświeżyłem się zażywając wypełniacze i Botox.

Co mi się nie podobało:

różowy liczyć Nie ma lekarstwawięc SmoothGlo nie był w stanie całkowicie wyeliminować zaczerwienienie na moim policzku, jak miałem nadzieję. Zmniejszyłem go, ale biorąc pod uwagę ekspozycję na słońce, nadal go miałem. Jednak dr Kong wprowadził mnie do tego kremu na receptę ZadaszenieKtóry zwęża naczynia krwionośne na twarzy, poprawiając w ten sposób mój trądzik różowaty

Koszt nie jest idealny w dzisiejszej gospodarce, chyba że masz dostępny dochód.

Końcowe przemyślenia:

Jeśli masz gotówkę i szukasz nowego, drogiego nawodnienia, aby przygotować się na duże zdjęcie weselne lub imprezę, polecam ten zabieg. Mam nadzieję, że ten post był przydatny i pouczający, nie krępuj się Napisz do mnie Z pytaniami o moje doświadczenia z SmoothGlo.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.