Monica Lewinsky Ma prośbę.

po, po Beyonce 49-latka odrzuciła słowa ze swojego najnowszego albumu dotyczące obaw o wzmocnienie pozycji i zasugerowała piosenkarce, by poszła o krok dalej i usunęła swoje imię z piosenki „Partition”.

„Ach, skoro już przy tym jesteśmy… sekcja #” Tweetowała 1 sierpniaPrzywołanie piosenki z 2013 roku Beyonce Album, w którym piosenkarz wspomniał, że facet „Monica Lewinsky miała na sobie moją sukienkę”.

Pożądliwe słowa odnoszą się do głośna relacja pomiędzy Prezydent Bill Clinton a następnie 21-letni Lewinsky, co doprowadziło do słynnego zaprzeczenia prezydenta i Izolacja W 1998 roku.

To nie pierwszy raz, kiedy Lewinsky to zrobił”.muzyka rapNapisała w swoim biografii na Twitterze – zaadresowała niechciane imię Drop. W artykule, dla którego napisała Targowisko próżności W 2014 roku podziękowała Beyoncé za włączenie jej do piosenki, ale dokonała jednej korekty.

Miley Cyrus Odwołuje się do mnie w swojej twerkingowej reprezentacji teatralnej, Eminem Rap o mnie i krzyki najnowszej piosenki Beyoncé. Dzięki, Beyoncé, ale jeśli mówimy, to chyba masz na myśli „Bill Clinton nosił całą moją sukienkę”, a nie „Monikę Lewinsky”.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.