BeyoncePokaż galerięŹródło zdjęcia: Shutterstock

Beyonce40-latka zaszokowała fanów 5 sierpnia, wydając specjalną wersję remiksu swojego przeboju „Break My Soul” z udziałem legendarnej piosenkarki pop. Madonna63. Utwór nosi oficjalny tytuł „Break My Soul: The Queens Remix” i można go kupić tylko za pośrednictwem Oficjalna strona Beyoncé W momencie publikacji piosenka nie pojawiła się na żadnej platformie streamingowej. Piosenka była pierwszą w historii wspólną współpracą królowych popu, dzięki czemu stała się historią muzyki.

3 sierpnia ukazał się również pełny album z remiksami, zawierający utwory z will.i.amA Łowca TerryA Miód DijonA Nita Evins. Współpracę Madonny i Beyoncé można usłyszeć po prostu kupując ją na stronie i dostarczając wyłącznie pocztą elektroniczną. Madonna i Beyoncé nie skomentowały jeszcze tego zaskakującego projektu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Użytkownicy Twittera ocenili ten seksowny nowy singiel, sugerując, że wszyscy na pewno będą tańczyć w ten weekend! Jeden z użytkowników napisał: „Beyoncé łączy ‘Vogue’ z Break My Soul jak gejowska Trifecta pobożności z nowymi rapami wzywającymi artystki! Gorąco jebać! Beyoncé i Madonna na jednym utworze, uwielbiam to!” Beyonce Wymień nazwiska czarnych kobiet w muzyce – w tym późnej Wysoki i jej siostra solanka.

Beyoncé śpiewała: „Królowa Matka Madonna, Aaliyah, Rosetta TharpA SantigoldA Bessie SmithA Nina simoneA Bette DavisSolange Knowles Badu toWięc Kelly Roel[and]Lauren HillA Roberto Flack, TonyA JeanetteA Spacer po Ziemi. MessiA DianaA Grace JonesA ArethaA AnitaA Grace Jones. Piosenka pojawia się zaledwie tydzień po albumie Beyoncé renesans 29 lipca.

Madonna
Madonna na scenie 24 czerwca (Shutterstock)

Ostatnim albumem Queen B był Lemoniadaktóry został wydany 23 kwietnia 2016 r. renesans Przyszedł po sześcioletniej przerwie, z wyjątkiem Bai król lew Ścieżka dźwiękowa w 2019 roku. Przed wydaniem RENAISSANCE album wyciekł – a Beyoncé go rozpoczęła Instagram Podziękować fanom za to, że nie słuchali albumu tak wcześnie. Napisała: „Więc album wyciekł i wszyscy czekaliście na właściwy czas wydania, aby wszyscy mogli cieszyć się nim razem”.

„Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego. Nie mogę ci wystarczająco podziękować za twoją miłość i ochronę. Doceniam zaproszenie każdego, kto próbował włamać się do klubu wcześnie. Ona jest dla mnie całym światem” – podsumowała Beyoncé.

Dzięki nowemu singielowi z Madonną nikt nie złamie dusz tych dwóch pań!

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.