Shiloh Jolie-PittPokaż galerięŹródło obrazu: (zdjęcie: Bruce/Javiles/BACKGRID)

Nawet gwiazdy sprawiają, że cel biegnie. Shiloh Jolie-Pittcórka Brad Pitt A Angelina Jolie, została zauważona, przewożąca pojazd z jej najnowszym zakupem od Target 4 sierpnia wraz z przyjaciółką. 16-latek miał na sobie białe szorty z postrzępionym brzegiem, czarne buty Vans i burgundowy sweter z długimi rękawami z okrągłym dekoltem. Zarzuciła włosy w kok i zakryła się czarną maską na twarz.

Shiloh Jolie-Pitt
Shiloh Jolie-Pitt nosiła AirPods w uszach, kiedy opuszczała Target (zdjęcie: Bruce/Javiles/BACKGRID)

Obserwacja nastąpiła zaledwie trzy dni po tym, jak Brad (58 lat) ją rozbił Niesamowite umiejętności taneczne Shiloh Na premierze w Los Angeles Pociąg ekspresowy. Przynosi łzę do oka Do gwiazd gwiazda powiedział delikatnie Rozrywka dziś wieczorem. „Tak piękna”, dodał, zanim wspomniał, że uwielbia patrzeć, jak cała szóstka jego dzieci „odnajduje rzeczy, na których im zależy, znajduje swój głos i rozwija się”. Brad też Maddoxie, 20, patena18, kwiat17 lat, bliźniaki Vivian A Knox14 lat z Angie, 47.

Shiloh Jolie-Pitt
Shiloh Jolie-Pitt weszła do samochodu z przyjacielem i mężczyzną, prawdopodobnie ochroniarzem (zdjęcie: Bruce/Javiles/BACKGRID)

Chociaż po rozwodzie Brad i Angelina nie zgadzają się w niczym, co do tego doprowadziło Lata prawnych batalii o opiekę A jego pochodzenieWydaje się, że zgadzają się, że chcą jak najlepiej dla swoich dzieci i uwielbiają patrzeć, jak się rozwijają. źródło blisko złośliwy Aktorka powiedziałem wcześniej Hollywood na żywo Że Angelina aktywnie pomaga swoim dzieciom znaleźć to, co sprawia, że ​​błyszczą. „Angelina dołożyła wszelkich starań, aby pielęgnować zainteresowania swoich dzieci we wszelkiego rodzaju rzeczach i przez lata” – podało wyłącznie źródło. “[S]Zapisał je na wszystko, od zajęć plastycznych, przez programowanie komputerowe, po sztuki walki, a od czasu do czasu wszystkie dzieci próbowały lekcji tańca.

Specjalny komentarz na temat ruchów tanecznych Shiloh, które zostały Udostępnione w YouTube Źródło zauważyło, że „Shiloh zaczęła od prywatnych lekcji, zanim dołączyła do małego studia w pobliżu ich domu, a następnie podczas pandemii uczęszczała na lekcje z bliska”. Jest w to bardzo oddana”. Dodali, że Angelina była „zdumiona tym, jak utalentowana jest Shiloh, ale jeszcze bardziej uwielbia widzieć, jak szczęśliwa jest Shiloh, gdy tańczy”.

Może Shiloh odbierała nowe stroje taneczne od Targetu!Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.