Nieśmiała panna młoda.

prawdziwy styl koszulki, Teresa Giudice Niedawno świętowała swój nadchodzący ślub z A Świąteczny prysznic dla nowożeńców Z rodziną i przyjaciółmi.

na jej imprezę, Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey 50-letnia gwiazda wpadła w ducha ślubu w krótkiej białej sukience z haftowanymi koronkowymi detalami na całej powierzchni, co widać na zdjęciach w mediach społecznościowych. Jennifer Aydin Była jedną z wielu sympatyków obecnych i udostępniła jej zdjęcie przed ścianą z kwiatów obok niej szczebel drabiny Podziel się gwiazdą.

„Uwielbiam celebrować z tobą najszczęśliwsze chwile” Napisałam na Instagramiez dodanym hashtagiem #chosenfamily.

Prawdziwe gospodynie domowe z Potomac‘s Ashley Darby Również Dodała fotkę z Teresą z wesela Z uroczym napisem: „Jesteśmy bardzo podekscytowani Twoim wielkim dniem, Trey!!”.

Theresa się zaręczyła Louis „Louis” Ruelas W październiku 2021 r., prawie dwa lata po tym, jak sfinalizowała rozwód ze swoim byłym mężem Joe Giudice. Fani Bravo obserwowali, jak biznesmen i ojciec dwójki dzieci szybko stają się częścią rodziny gwiazd reality show i łączą się z jej czterema córkami, Ji21, Gabriella17, Melaniai 16 i Audriana12.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.